Zakup dużego stołu roboczego warsztatowego

Mój tata właśnie przeszedł na swoją zasłużoną emeryturę. Przez ostatnich kilkadziesiąt lat pracował fizycznie. Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak można tyle przepracować, a mieć jeszcze tyle siły. Przyznam, że na emeryturę namówiliśmy go z mamą, bo uznaliśmy, że już czas najwyższy żeby odpoczął sobie. Ma swoje lata i wiadomo, że bardzo się o niego martwimy. Niestety, tato bardzo to przeżywa i uznał, że w domu nie będzie miał zajęcia, że się wykończy.

Duży stół roboczy idealny do warsztatu

duży stół roboczy warsztatowyRazem z mamą chcemy zrobić tacie niespodziankę i u nas w piwnicy zrobić mu jego prywatny warsztat. Tak, by w wolnej chwili mógł sobie tam zejść i coś porobić. Przez lata nazbierał ogromną ilość narzędzi, ale nigdy nie było miejsca gdzie mógłby je pochować. Kolega, który ma warsztat, dał mi namiary na firmę, u której mogę zamówić duży stół roboczy warsztatowy. Piwnica jest duża, więc nie chciałem się ograniczać do jakiegoś małego stolika. W czasie kiedy tata pojechał na kilka dni do swojego brata w odwiedziny za miasto, przyszedł pan który zajmuje się sprzedażą i montażem takich stołów. Wszystko zostało wymierzone, razem z mamą wybraliśmy model, który najbardziej nam się spodobał. Zapłaciliśmy i tylko pozostało nam czekać na transport z nowym stołem. Dodatkowo dokupiliśmy tacie jedną walizkę z nowymi narzędziami i nową wiertarką.

Kiedy tata wrócił z wyjazdu nie mógł uwierzyć, łzy napłynęły mu do oczu. Przyznał, że myślał, czy by sobie takiego warsztatu nie zrobić, ale bał się, że mama uzna, że szkoda zabierać miejsce w piwnicy na jego fanaberie. To niesamowite uczucie zobaczyć radość osoby starszej cieszącej się z prezentu. Kocham bardzo mojego ojca. Mam nadzieje, że ten warsztat pozwoli mu jeszcze długo cieszyć się upragnioną emeryturą.