Wybór balonów urodzinowych

Kiedy jesteśmy mali, to urodziny organizują nam rodzice, starając się nam wyczarować prawdziwą salę balową z pokoju. W dorosłym życiu sami to robimy, lub organizują nam je znajomi i najbliżsi. W ten wyjątkowy dzień bardzo liczą się dekoracje.

Niejeden balon na urodziny

balony urodzinowe z helemChyba każdy z nas pamięta z dzieciństwa serpentyny i balony, które ozdabiały sufity, meble i podłogę w czasie urodzin czy imienin. Do dziś na takie okazje są wykorzystywane balony, ale coraz częściej są one wypełniane helem, a nie powietrzem. Jest to gaz lżejszy od powietrza, dlatego też balony sam się unoszą i konieczne jest ich obciążenie, aby nie uciekły.Balony urodzinowe z helem kupimy w każdym sklepie z dekoracjami oraz w dużych supermarketach. Można je dostać na sztuki bez wypełnienia labo od razu na miejscu napełnić helem za niewielką opłatą. Przeważnie na urodziny klienci wybierają cyfry, które określają wiek solenizanta. Świetnie się sprawdzają także na różne rocznice czy wydarzenia, w których sukces odlicza się liczbami. Poza cyframi znajdziemy też litery, z których można układać dowolne napisy. Świetnym pomysłem jest ułożenie z balonów wypełnionych helem imię osoby obchodzącej urodziny oraz ilość lat, które właśnie kończy. Jedyne czego wymagają takie balony, to zastosowanie obciążenia, aby utrzymywały się na pożądanej wysokości. Balony urodzinowe mogą być okrągłe, w kształcie liczb i cyfr oraz dowolnych przedmiotów. Największy ich wybór znajdziemy w sklepach internetowych, które sprzedają je bez helu.

Najtaniej jest kupić odpowiednie balony i butlę z helem, dzięki której sami będziemy mogli je napełniać. Same balony kupimy już za niecałe dwadzieścia złotych, ale decydując się od razu na większą ilość, możemy otrzymać atrakcyjny upust lub dostać hl w gratisie.