Teściowa była zadowolona z kalendarza książkowego

To miały być nasze pierwsze święta u rodziców Darka i nie wiedziałam jakie prezenty mam kupić. Mało znam jego rodzinę, ponieważ mieszkają bardzo daleko przez co kontakty są rzadkie. Musiałam poprosić męża, ażeby mi pomógł coś wymyślić.

Pomysł z kalendarzem personalizowanym był doskonały

kalendarz książkowy personalizowanyMamę Darka znam najmniej. Wiem tylko, że pełni jakąś ważną funkcję w banku i często wyjeżdża na jakieś spotkania. To dało mi właściwie do myślenia. Może i znam ją słabo, ale wiem czym się zajmuje co znacznie ułatwia mi zadanie. Zamówię dla niej kalendarz książkowy personalizowany, z którego na pewno będzie zadowolona. Przecież musi mieć gdzie zapisywać terminy spotkań! Darek podpowiedział mi co można kupić jego ojcu i rodzeństwu i tak właśnie zrobiłam. Poszło bardzo łatwo. Zamówiony kalendarz książkowy personalizowany odebrałam na pięć dni przed wyjazdem i jestem zachwycona z jego wykonania. Jest oprawiony z skórę a każdy dzień jest na osobnej stronie. Na pewno mama Darka będzie zachwycona. Wszystkie prezenty ładnie zapakowałam i wyruszyliśmy w podróż. Wyjechaliśmy wcześnie, bo będziemy jechać pół dnia ale na szczęście pogoda jest znośna. Na miejsce dotarliśmy po dziewiętnastej. Od razu położyłam wszystkie prezenty po choinką. Kiedy teściowa dostała kalendarz książkowy personalizowany to od razu zauważyłam, że jest z niego zadowolona. Wybrałam na prawdę świetnie. Powiedziała, że właśnie taki prezent najbardziej chciała dostać. Tego samego wieczora zapisała w nim najważniejsze informacje.

Święta były bardzo udane i z żalem wracaliśmy do domu. Świetnie się rozmawiało ze wszystkimi i zbliżyliśmy się do siebie. W przyszłym roku to oni nas odwiedzą całą rodziną. Na pewno będzie tak samo fajnie jak tym razem. Przygotuję wszystkie potrawy sama.