Srebrna bizuteria z labradorytem

 

Kamienie szlachetne od wieków zdobią nasze ciała. Wiele minerałów i kamieni wykorzystuje się  w jubilerstwie. Wśród nich unikatowy labradoryt, który swoją oryginalną barwą, licznymi inkluzjami i  efektami świetlnymi przyciąga uwagę. Jest  nazywany Świątynią Gwiazd i w wielu dziedzinach postrzegany jest za magiczny kamień przynoszący ukojenie, porozumienie i harmonię.

Moc labradorytu w biżuterii

biżuteria z labradorytemW jubilerstwie biżuteria z labradorytem tworzona jest z równie dużym kunsztem i zaangażowaniem. Kamień wykorzystuje się przy produkcji wisiorów, pierścionków, kolczyków i nietuzinkowych broszek. Ze względu na swoje fizyczne cechy i piękną paletę  błysków barw zaczynając od niebieskiej, zielonej czerwonej, żółtej purpurowej  na szarym tle  jest lubianym kamieniem naturalnym wykorzystywanym do tworzenia unikatowych wzorów. Piękne i unikalne kamee, tworzone ręcznie, przyjmują formę broszek lub wisiorów. Idealnie komponują się ze stylizacjami na szczególne okazje, są wyrafinowaną biżuterią dla eleganckich i szykownych kobiet ceniących tradycyjne  ponadpokoleniowe wzory. Komplety z wiszącymi  kolczykami świetnie pasują młodym kobietom, które w delikatnych  zwiewnych i kwiecistych stylizacjach odnajdą młodzieńczą niewinność i luz. Labradoryt  nie tylko postrzegany jest jako  zwykły minerał i kamień ozdobny używany do produkcji biżuterii. Wielu wierzy w jego moc uzdrawiania ciała i ducha. Uważany jest za kamień przynoszący ukojenie i spokój ducha  w stanach niepokoju, depresji i beznadziei.

Labradoryt w biżuterii łączy w sobie  energię, która chroni i pomaga przetrwać ciężkie czasy, a siła z niego bijąca pozwala wyrwać się z problemów i beznadziei. Dlatego wielu nosi go jako  życiowy talizman. Zawieszony w formie wisiora, blisko serca, wzmacnia ciało i daje ukojenie duszy, a pierścionki z labradorytem pomagają odbudować energię, by dzielnie kroczyć przez życie mimo przeciwności losu.