Słodkie podziękowania dla gości

 

Właśnie jestem na ostatniej prostej, jak chodzi o przygotowania do mojego ślubu. Nie spodziewałam się, że pochłania to tyle czasu i energii. Z drugiej strony jestem całą uroczystością tak podekscytowana, że samo zmęczenie przygotowaniami sprawia mi mnóstwo radości. Tak ważne dla nas wydarzenie będzie dopracowane w najmniejszych szczegółach. Zadbaliśmy z narzeczonym też o to, żeby w wyjątkowy sposób podziękować gościom. Każdy z nich dostanie mały upominek, który przy okazji będzie miłą pamiątką po całym wydarzeniu. 

Tabliczka czekolady z podziękowaniem

czekoladowe podziękowania ślubne dla gościOd jakiegoś czasu przy organizacji wesel panuje taka przemiła moda, polegająca na tym, że para młoda daje gościom jakiś mały upominek. Jest to forma podziękowania za to, że wszystkie zaproszone osoby mogły razem z nami przeżywać ten wyjątkowy czas. W końcu rodzina i znajomi są pewnego rodzaju świadkami zaślubin a także uczestnikami radości, wynikającej z tak ważnej zmiany w życiu. Ja również przygotowuje się do ślubu, który już za niecałe pół roku. Wszystkie najważniejsze rzeczy mamy praktycznie dopięte, łącznie z formą podziękowania. Chcieliśmy, żeby każdy się z nich ucieszył. Ustaliliśmy, że praktycznie każdy, starszy czy młodszy, uwielbia słodkości. Dlatego nasze upominki będą właśnie słodkie. Zamówiliśmy więc czekoladowe podziękowania ślubne dla gości i położymy je przy nakryciach na stołach. Są to małe, pięknie zdobione tabliczki, z wygrawerowanym podziękowaniem i datą. Taka sama treść znajdzie się też na opakowaniu tabliczek. Opakowanie, zaś, będzie naprawdę piękne, każde przewiązane wstążeczką. Uznałam, że zamówimy czekolady z różnymi dodatkami. Każda tabliczka będzie więc wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Na pewno wywołamy uśmiech na twarzy gości, którzy zasiadając przy wyznaczonym miejscu, będą powitani takim drobnym, ale miłym upominkiem. Poza czekoladami, upominkiem może być praktycznie wszystko. Na rynku można znaleźć mnóstwo pomysłów na podziękowania dla gości. Dużo zależy od naszej kreatywności, no i oczywiście od budżetu, których chcemy na ten cel przeznaczyć.

Ślub i wesel to wydarzenie, która wymaga od nas sporych nakładów energii i czasu. Później jednak każda para młoda może cieszyć się z zawartego małżeństwa razem z gronem zaproszonych gości. A tych na wesela zaprasza się coraz więcej. Od jakiegoś czasu praktykuje się też taki miły gest na weselach, który polega na tym, że w ramach podziękowań za przybycie, daje się gościom prezenty. Naszym upominkiem są czekoladowe tabliczki z wypisanymi podziękowaniami.