Skuteczna mezoterpia igłowa

 

Czasami, przy narastającym stresie i braku czasu na odpowiednią pielęgnację skóry, zaczynamy widać spadek jej formy. Już nie wyglądamy młodo i promiennie, skóra szarzeje i jest zmęczona. Wiele kobiet ma z tym problem w dzisiejszych czasach. Na szczęście można łatwo temu zaradzić. Wystarczy wybrać się do odpowiedniego salonu kosmetycznego.

Zabiegi z mezoterapią igłową

mezoterapia igłowa w SzczecinieKiedy skóra przestaje być w formie, traci też witaminy, minerały i inne ważne elementy, które razem tworzą całość i barierę przeciwko fotostarzeniu i niekorzystnemu wpływowi środowiska. Skutecznym zabiegiem wtedy jest mezoterapia igłowa w Szczecinie, która jest przeznaczona dla osób, które zaczynają mieć pierwsze oznaki starzenia. Zabieg ten polega na zaaplikowaniu specjalnych substancji do naszej skóry. Wszystko musi dotrzeć w głąb naszych warstw naskórka, by mogło lepiej działać. Zwykłe maseczki są nieporównywalne z takim zabiegiem. Dzięki niemu, w łatwy sposób nasza skora uzupełni zapasy, których jej brakowało. Można nakłuwać skórę specjalnymi cieniutkimi strzykawkami, jednak coraz częściej używa się do tego specjalnych urządzeń. Jednym z takich urządzeń jest pistolet, który potrafi odpowiednio dawkować substancje we wszystkie partie twarzy tak samo. Istnieje jeszcze jego młodszy odpowiednik, czyli roller, który dociera głęboko w warstwy skóry, penetrując ją i aplikując drogocenne dla nas składniki. Możemy odczuwać lekki dyskomfort podczas zabiegu, o czym kosmetyczka na pewno nas poinformuje, jednak jest to niczym w porównaniu z efektami.

Właściwości tego zabiegu są niesamowite. Przedłuża naszą upragnioną młodość oraz pobudza metabolizm komórek do szybszej pracy. Dzięki czemu wyglądamy zawsze młodo i zdrowo, a nasze zmarszczki ulegają zdecydowanemu spłyceniu.