Potrzebowałam uprać meble

Niedawno wprowadziłam się do nowo zakupionego mieszkania. Było ono już umeblowane i kupiłam je razem z tymi meblami. Dopiero po wprowadzeniu się doszłam do wniosku, że nie są one najczystsze i dosyć higienicznie byłoby gdybym je uprała. Szukałam informacji na temat tego, jak najlepiej wyprać takie meble i wiele osób poleciło mi znalezienie firmy, która zajmie się tym profesjonalnie. 

Kto we Wrocławiu zajmuje się praniem mebli?

pranie mebli wrocławZdecydowałam się na takie rozwiązanie, tym bardziej że mebli było dosyć sporo i zupełnie nie miałam czasu na to, żeby prać je samodzielnie. Z pomocą koleżanki znalazłam firmę, w której ofercie było pranie mebli Wrocław był miastem, do którego przedstawiciele tej firmy przyjeżdżali nie pobierając dodatkowych opłat za dojazd do klienta. Od razu zadzwoniłam na podany numer telefonu i umówiłam się z nimi na pranie mebli u mnie w domu. Przy zgłoszeniu powiedziałam ile mebli jest do uprania i z jakich tkanin są one wykonane, żeby firma mogła zaopatrzyć się w odpowiednie środki czyszczące do danych materiałów. Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Pracownicy tej firmy sprzątającej świetnie zajęli się praniem moich mebli, najpierw na sucho, a następnie na mokro. Bardzo mi się spodobało szczególnie to, że do czyszczenia używali oni tylko i wyłącznie sprawdzonych, profesjonalnych środków czystości.

Nawet nie spodziewałam się, że meble które kupiłam wraz z nieruchomością mogą być tak brudne. Dopiero po ich solidnym wyczyszczeniu i upraniu przez zamówiony przeze mnie serwis sprzątający przekonałam się jakie mają kolory i jak świetnie wyglądają. Ważne było dla mnie również to, że ceny za tego typu usługi były bardzo niskie, przystępne, dlatego nie obciążyło to zbytnio mojego budżetu domowego.