Poszukiwania oryginalnych upominków dla gości weselnych

Zbliżał się nasz wielki dzień. Razem z narzeczonym już od wielu tygodni przygotowywaliśmy się do naszego ślubu i wesela. Zależało nam na tym, aby wszystkie sprawy były dopięte „na ostatni guzik”. Wychodziliśmy z założenia, że wesele jest przede wszystkim dla gości, a nie dla nas, dlatego chcieliśmy im jakoś podziękować za przybycie w ten dzień na wesele.

Jakie upominki najlepiej kupić gościom weselnym?

oryginalne upominki dla gości weselnychOd kilku przyjaciółek dowiedziałam się, że teraz bardzo wiele par młodych decyduje się na wręczenie gościom weselnym specjalnych, dedykowanych upominków. Od jednej z nich dowiedziałam się, gdzie można takie drobiazgi kupić. Nie wahaliśmy się dłużej i razem z narzeczonym udaliśmy się do tego sklepu jeszcze tego samego dnia. I muszę przyznać, że bardzo szybko zorientowałam się, że to był właściwy wybór. Bez problemu dostaliśmy tam oryginalne upominki dla gości weselnych, które bardzo nam się spodobały. Zdecydowaliśmy się kupić gościom specjalne, spersonalizowane magnesy. Bardzo mi się spodobała możliwość zamówienia magnesu z własnym zdjęciem. Kupiliśmy także przypinki dla gości weselnych, dzięki czemu wszyscy mogli łatwiej się odnaleźć na naszym dużym weselu, ponieważ przypinki miały różne kolory i można było na nich napisać imiona gości. To dobre rozwiązanie dla osób, które planują duże wesele i część gości po prostu się nie zna.

Takie upominki ułatwiają integrację gości, co jest przecież niezbędne do dobrej zabawy. Wybrane przez nas upominki mogły przydać się gościom podczas zabawy, a dodatkowo stanowiły bardzo dobrą pamiątkę, którą mogą zabrać do domu. Oprócz tego postawiliśmy również na coś praktycznego i kupiliśmy personalizowane cukierki. Na papierkach tych cukierków były napisane nasze imiona oraz data ślubu. Każdy gość miał dostać po jednym takim cukierku.