Poszukiwania adwokata z Gliwic

Mój były mąż już od kilku miesięcy nie płacił alimentów na nasze dzieci. Wiedziałam, że całkiem nieźle mu się powodzi, dlatego postanowiłam zawalczyć o pieniądze dla naszych dzieci. Zdecydowałam się założyć mu sprawę sądową. Wiedziałam jednak, że podczas rozprawy nie poradzę sobie sama. Potrzebowałam bardzo dobrego adwokata. Wiedziałam, że mój były mąż łatwo nie odpuści.

Gdzie w Gliwicach znajdę bardzo dobrego adwokata?

adwokat gliwiceZależało mi na tym, aby był to naprawdę kompetentny i rzetelny adwokat Gliwice to na szczęście całkiem spora miejscowość, dlatego miałam do wyboru kilku prawników specjalizujących się w prawie cywilnym. Wiele osób rekomendowało szczególnie jednego adwokata, który miał wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądem. Postanowiłam skorzystać z jego usług, tym bardziej że cennik jego usług był naprawdę przystępny. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany na jego stronie internetowej numer telefonu i umówiłam się na pierwsze spotkanie. Okazało się, że ma on bardzo szybkie terminy, dlatego mogliśmy spotkać się już jutro. Spakowałam wszystkie dokumenty i udałam się do jego kancelarii adwokackiej, która znajdowała się w samym centrum Gliwic. Od razu wiedziałam, że trafiłam w niezwykle profesjonalne miejsce. Adwokat nie tylko pomógł mi przygotować się do rozprawy sądowej, ale także sporządzał wszystkie pisma procesowe.

Został także moim pełnomocnikiem, dzięki czemu wszelkie pisma z sądu trafiały prosto do niego. Zawsze na bieżąco informował mnie on o postępach w sprawie oraz o tym, czego mogę spodziewać się w trakcie rozprawy sądowej. Byłam bardzo zadowolona z jego pracy, ponieważ przyśpieszył on proces tak, że zakończył się on już po trzech rozprawach, Dodatkowo z pozytywnym dla mnie skutkiem.