Postanowiłam jeść tylko zdrową żywność

Swego czasu byłam zwolenniczką niezdrowego jedzenia. Średnio dwa razy w tygodniu jadałam pizzę albo kebaba popijając każdy posiłek piwem. Z czasem jednak zauważyłam, że mój organizm zaczął dawać mi sygnały, że coś jest nie tak. Musiałam coś z tym zrobić. 

Dieta złożona ze zdrowych produktów 

superfoodOd jakiegoś czasu zaczęłam strasznie uważać na jedzenie, które spożywałam. Odstawiłam całkowicie niezdrową żywność i nawet zaczęłam robić koktajle. Postawiłam na superfood, o którym ostatnio było dość głośno. Poczytałam sporo na temat takiego jedzenia i doszłam do wniosku, że właśnie takiej diety potrzebowałam. Do swojego jadłospisu włączyłam dynię, siemię lniane czy orzechy włoskie i żurawinę. Cukier zastąpiłam miodem. Z czasem bardzo łatwo przygotowywało mi się posiłki i najbardziej lubiłam koktajle z jarmużu. Codziennie rano przygotowywałam sobie takie super jedzenie i zawsze najadałam się do syta. Do jarmużu dodawałam owoce, żeby wzbogacić smak. Po roku jedzenia takich zdrowych posiłków zauważyłam znaczne zmiany. Schudłam ponad dziesięć kilogramów i miałam dużo więcej energii niż kiedyś. Nie przesypiałam już wieczorów, tylko częściej wychodziłam na spacery. Swojego męża także namówiłam na takie dobre jedzenie. Początkowo ciężko było mu się przestawić, ale z czasem jadaliśmy tak samo. Codziennie przygotowywałam sałatkę warzywną a moja dieta była złożona tylko ze zdrowych produktów. Dla mnie takie jedzenie było smaczne, ale najważniejsze, że dawało niesamowite efekty zdrowotne.

Szybko stanęłam na nogi. Niezdrowe jedzenie jem raz w miesiącu, ponieważ nadal lubię pizzę, ale mocno się ograniczyłam. Uzmysłowiłam sobie, że moje zdrowie było najważniejsze a odpowiednie i zdrowe jedzenie pomogło mi ze wszystkim. Byłam zdrowa i szczęśliwa.