Popularny susz do waporyzacji

Waporyzowanie suszu konopnego CBD, jest najbardziej wydajnym sposobem na pozyskanie zawartych w nim substancji czynnych. Jest tak, albowiem waporyzator jedynie podgrzewa susz, nie spalając go, co generuje same pozytywne konsekwencje.

Najlepsze susze do waporyzacji

rekomendowany susz do waporyzacjiJest tak, ponieważ w trakcie podgrzewania nie dochodzi do spalania materiału roślinnego, a co za tym idzie, do powstawania dymu, który jest nośnikiem toksycznych substancji smolistych oraz ekstremalnie niebezpiecznych związków kancerogennych. W przypadku urządzeń do waporyzacji mamy do czynienia z produkcją pary wodnej i to nią, a nie dymem, należy się inhalować. Co ważne, jest ona chłodna więc, w przeciwieństwie do palenia, nie powoduje mikro oparzeń i nie podrażnia dróg oddechowych. W dodatku, w procesie spalania dochodzi do bardzo dużej straty składników czynnych, jaka jest szacowana na nie mniej niż 40%. Natomiast susz marihuany CBD, w waporyzatorze ogrzewany jest równomiernie z każdej strony i do samego końca, w związku z czym, straty, sięgają nie więcej niż 2-3%. Natomiast rekomendowany susz do waporyzacji to taki, który jest maksymalnie suchy. Jest też kilka bardzo dobrych i niedrogich odmian smakowych, które, przy zastosowaniu wysokiej jakości urządzenia do odparowywania, sprawdzą się znakomicie. Warto wspomnieć tu chociażby susz o smaku cytrusów, borówki, mango, truskawki czy też ananasa. Warto również wiedzieć, że przed umieszczeniem legalnej marihuany w komorze grzewczej, powinna być ona bardzo drobno zmielona.

W sklepach konopnych możemy dowolnie przebierać w odmianach, albowiem są ich dziesiątki. Waporyzować można oczywiście każdy gatunek legalnej marihuany, ale najlepsze efekty osiąga się przy odparowywaniu gatunków z natury suchych oraz smakowych.