Polecane kursy z angielskiego w Gliwicach

Od lat pracuję za granicą. Z początku pracowałem siedem lat w Niemczech, a teraz od dwóch lat jestem w Holandii. Język niemiecki już zdążyłem przez te lata poznać. Uważam, że jeśli mieszamy w jakimś kraju, to warto poznać chociaż na podstawowym poziomie język. Nie wyobrażam sobie, żeby mieszkać w obcym kraju i nie móc nic załatwić. Ostatnio kolega zaproponował mi dobrą pracę w Wielkiej Brytanii.

Najlepszy kurs z języka angielskiego w Gliwicach

kurs języka angielskiego gliwiceOferta pracy na Wyspach mnie zainteresowała. Korzystne warunki do tego zakwaterowanie, sprawiło, że zacząłem się nad tym zastanawiać. Był tylko jeden problem, a mianowicie nie znałem języka angielskiego. W czasach kiedy kończyłem szkołę, język ten nie był na tyle popularny, a później nie było okazji. Kolega nalegał, żebym z nim wyjechał, ale wiedziałem, że gdybym miał się zgodzić, to muszę pójść na kurs języka angielskiego Gliwice to miasto rodzinne, do którego przyjeżdżam w czasie urlopu więc tam chciałbym uczęszczać. I tak się stało. Po namowach kolegi zapisałem się na kurs. Miał on trwać kilka tygodni, był to kurs przeznaczony właśnie dla osób wyjeżdżających do Wielkiej Brytanii. Dzięki takiemu kursowi miałem opanować podstawowe zwroty potrzebne zarówno na lotnisku, jak i bezpośrednio po przyjeździe.

Po zajęciach próbnych byłem lekko zniechęcony, język angielski brzmi zupełnie inaczej niż niemiecki. Jakoś miałem problem ze zmianą akcentu. W pewnym momencie nawet chciałem przerwać kurs. Jednak zainwestowałem pieniądze, swój czas. A nawet specjalnie przedłużyłem urlop w Gliwicach, żeby móc dokończyć zajęcia. Dlatego się nie poddałem. Teraz jestem już na półmetku i przyznam, że jestem z siebie dumny, widzę ogromny progres. Zaczynam widzieć światełko w tunelu, że w UK sobie poradzę.