Polecane bibułki do papierosów

Marka Mascotte znana jest większości osób, które samodzielnie nabijają papierosy. Bibuły od Mascotte są bowiem jednymi z najbardziej rekomendowanych bibułek do papierosów, nie tylko ze względu na bardzo łatwą dostępność, ale również doskonały papier, o najmniejszej ilości szkodliwych substancji.

Najlepsze bibułki do kręcenia papierosów

bibułki mascotteEntuzjaści własnoręcznie robionych papierosów często polecają bibuły od Mascotte, przede wszystkim ze względu na ich bardzo neutralny smak, który w żaden sposób nie zaburza smaku tytoniu. Bibułki Mascotte są również dostępne w kilku różnych odmianach, przeznaczonych do kręcenia różnych rodzajów papierosów. Wersja light ma bardzo mocny filtr, dzięki któremu palenie nawet najmocniejszego, surowego tytoniu nie będzie nieprzyjemne, a lżejsze tytonie będą znacznie smaczniejsze. Bibułki długie, natomiast, umożliwiają skręcanie papierosów znacznie dłuższych niż standardowe, a takie papierosy często doceniane są przez koneserów tytoni wysokiej klasy, oraz przez osoby z wyższym zapotrzebowaniem na nikotynę. Papier, jaki używany jest do produkcji bibułek Mascotte wyróżnia się wśród konkurencji przede wszystkim znacznie większą odpornością na rozerwanie, przez co jest on preferowany przez nowych palaczy tytoniu, którzy korzystają z maszynek do napełniania bibułek, często mogących z łatwością rozerwać delikatny papier.

Oprócz bardzo neutralnego smaku, który nie wpływa na aromat tytoniu i nie zmienia go w żaden sposób, bibuły od Mascotte zawierają w sobie znacznie mniej substancji szkodliwych i smolistych niż jakiekolwiek inne odmiany. W sklepach tytoniowych często pojawiają się wersje bibułek o niemal zerowym składzie szkodliwym, bardzo cienkie i przeznaczone bardziej do kręcenia papierosów o niskiej zawartości nikotyny.