Płaszcz na każdą okazję

Modą możemy bawić się o każdej porze roku. Co prawda, wraz z nadejściem kolejnego miesiąca, nasza szafa się zmienia. W lato chodzimy w zwiewnych sukienkach i szortach, zimą otulamy się ciepłym szalem i zakładamy golf. Zawsze jednak możemy tworzyć niepowtarzalne stylizacje. Warto zaznajomić się z modą i śledzić najnowsze nowinki, aby zawsze korzystnie wyglądać. Nie oznacza to, że musimy co chwilę wymieniać naszą garderobę. Czasem wystarczy kilka dobrze dobranych dodatków, by zyskać niepowtarzalny look.

Stylizacje z czarnym płaszczem

czarny płaszczSą takie elementy kobiecej garderoby, które nigdy nie tracą na aktualności. Mała czarna, biały t-shirt, porządna marynarka. Dysponując nimi, możemy tak łączyć pozostałe części naszego ubioru, by zawsze wyglądać ciekawie. Jedną z rzeczy, którą każda kobieta powinna mieć w swojej szafie, jest czarny płaszcz. Jest to ta część ubioru, która pasuje do wielu różnych zestawień i przy pomocy której można tworzyć najróżniejsze stylizacje. Przyjrzyjmy się kilku z nim. Taki płaszcz sam w sobie może wydawać się nudny. Jednak dobierając ciekawe dodatki, możemy za każdym razem wyglądać inaczej. Świetnie będzie wyglądał z czarnymi botkami, małą torebką miejską, beretem w szerokie biało- czarne pasy i czerwoną szminką. Takie rozwiązanie wygląda bardzo klasycznie, najlepiej w takiej wersji będą prezentowały się brunetki i chłodnym typie urody. Jednak czarny płaszcz może prezentować się również świetnie w wersji sportowej. Dopasowane rurki i białe trampki w zestawieniu z długim płaszczem, będą wyglądały nietuzinkowo. To trend, który utrzymuje się od wielu sezonów. Nie musimy jednak stawiać na zupełnie sprawdzone i nieco i trochę nieśmiałe stylizacje. Możemy bowiem zaszaleć z kolorem. Fuksja, fiolet, a może odcienie zieleni? Wszystkie świetnie będą komponowały się z czernią. Niekiedy wystarczy drobny element, jak apaszka lub torebka, by zdecydowanie ożywić wygląd. Czerń jest tak klasyczna, że ilość zestawień z nią w roli głównej, jest w zasadzie nieograniczona.

Czasem jeden element garderoby jest w stanie zadecydować o całym wyglądzie. Warto zatem postawić na kilka klasyków, które zawsze dobrze wyglądają i które możemy założyć, gdy brak nam pomysłu na to, w co się ubrać. Takie must have kobiecej szafy, stanowią nie tylko koła awaryjne, gdy nie wiemy co założyć, ale również pozwalają na tworzenie intrygujących kreacji. Jednym z takich nieodzownych części ubioru, jest odpowiedni, elegancki płaszcz. Wie o tym każda kobieta, której świat mody nie jest obcy.