Piękna forma anioła do wykonania z gipsu

Ostatnio pomagałam przyjaciółce w robieniu prezencików dla gości z okazji ich ślubu. Wymyśliłyśmy, że korzystając z foremek do gipsu, które są na rynku, zrobimy dla gości małe figurki. Po namyśle wybrałyśmy, że zrobimy małe aniołki. Są one urocze i każdemu taki aniołek bardzo dobrze się kojarzy. Chciałyśmy, aby goście patrząc na takiego aniołka, miło wspominali cały ślub i wesele.

Opinia o zakupionej formie do gipsowego anioła

forma anioła do gipsuWielu gości po weselu wspominało, że takiego uroczego upominku dawno nie dostali. A nawet dostałam propozycję, abym wykonała takie figurki tylko w większym formacie jako figurka do postawienia w domu. Propozycja mnie bardzo zaskoczyła, bo nie jestem żadną profesjonalistką i nie robię tego zawodowo. Ale stwierdziłam, że nic mi nie szkodzi spróbować. Potrzebna mi była tylko nowa forma anioła do gipsu. Te co miałyśmy na ślub, były dużo mniejsze niż te, na które dostałam zamówienie. Całe szczęście w ofercie tego samego sklepu, gdzie robiłyśmy wcześniej zamówienie, mieli dostępne duże formy. Od razu zamówiłam po kilku dniach paczka była u mnie, a ja mogłam zabrać się za wykonywanie nowego dzieła. Dzięki temu, że foremki są wykonane z dobrej jakości materiału to bardzo łatwo się figurki wyciąga. Tak naprawdę nie trzeba mieć dużych zdolności i umiejętności. Anioł na zamówienie wyszedł jeszcze piękniejszy niż te w wersji mini.

Przyznam, że przeglądałam już jakie kształty są jeszcze dostępne, bo może założę jakiś własny mały biznes z gipsowymi figurkami. Ostatnio dostałam kolejne zlecenie, więc może warto zaryzykować. A korzystając z okazji, że znalazłam tak fajny sklep z formami, chyba żal tej szansy nie wykorzystać. Miło będzie móc połączyć robienie czegoś, co się lubi, z możliwością zarobienia pieniędzy.