Papierowe eko słomki do napojów

Coraz więcej sieci gastronomicznych, kawiarni i barów rezygnuje z plastikowych słomek. Rurki biodegradowalne są ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Ich niewątpliwą zaletą jest estetyka. Kolorowe rurki urozmaica wygląd stołu na domowym przyjęciu lub na letnim pikniku w ogrodzie. Warto pójść za nowym eko trendem.

Rurki szybko ulegające biodegradacji

ekologiczne słomki biodegradowalneJeśli wyobrazimy sobie tony plastiku zalegające na wysypiskach i rozkładające się przez dziesiątki lat, to nie będzie wątpliwości co do tego, że biodegradowalne słomki to przyszłość gastronomii. Dużym plusem rurek papierowych jest możliwość umieszczenia na nich dowolnego nadruku. Kolorowe i wzorzyste ekologiczne słomki biodegradowalne potrafią nadać odświętny klimat każdemu wnętrzu. Era plastikowych słomek jest w odwrocie. Teraz każdy szanujący się lokal gastronomiczny stawia na papierowe rurki do rozmaitych napojów. Jeśli chodzi o nadruki i wzory, to dostępne są zarówno jednobarwne rurki w klasycznych barwach od bieli do czerni. Wśród wzorów popularne są wielobarwne pasy słomek biodegradowalnych oraz gwiazdki i złocone aplikacje. Papierowe słomki spod znaku eko szybko się rozkładają i nie zaśmiecają planety. Są przyjazne dla środowiska i wcale nie bardziej kosztowne niż słomki wykonywane dotąd z plastiku. kolorowe szaleństwo i piękny efekt na stole można uzyskać właśnie dzięki stosowaniu słomek biodegradowalnych.

Zamiast słomek plastikowych, warto wybierać świadomie produkty, które znacznie łatwiej poddać recyclingowi. Jeszcze inna opcja to rurki biodegradowalne, które same się rozkładają. Słomki plastikowe zaśmiecają planetę, a biodegradowalne rurki pomagają oszczędzać zasoby naturalne. Warto po nie sięgać także z innego powodu. Dają nieskończone możliwości nadruku, wzorów i kolorów.