Osłonka na doniczkę do stylowej aranżacji

Samodzielne urządzenie mieszkania od dawna było moim marzeniem. W końcu udało mi się je spełnić – znaleźliśmy lokum, które zdecydowaliśmy się kupić. Chcieliśmy sprawić, by wszystkie wnętrza były dopasowane do naszych potrzeb oraz upodobań estetycznych. Po wybraniu mebli i potrzebnego sprzętu nadszedł czas na dopieszczanie aranżacji.

Osłonki na doniczki – modele na nóżkach

stylowe osłonki na doniczki na nóżkachKiedy już mieliśmy wybrane najważniejsze elementy wyposażenia, musieliśmy jeszcze wybrać pewne detale. Niektóre przedmioty są jednocześnie praktyczne i estetyczne, dzięki czemu ozdabiają wnętrze. Moją uwagę zwróciły stylowe osłonki na doniczki na nóżkach. Od razu wiedziałam, że chcę mieć coś takiego w swoim salonie. Lubię otaczać się różnorodnymi roślinami, ponieważ dzięki nim mam od razu lepszy nastrój. Doniczki same w sobie jednak nie wyglądają zbyt elegancko, dlatego warto umieszczać je w osłonkach. Chronią one również przed ociekaniem wody z parapetu, jeżeli nalejemy jej nieco za dużo do doniczki. Przede wszystkim jednak sprawiają, że aranżacja nabiera o wiele bardziej eleganckiego charakteru. Podczas jej tworzenia starałam się wybierać kilka pasujących do siebie kolorów. Bardzo spodobały mi się ciemniejsze osłonki, które przełamują całość i dodają jej nieco głębi i oryginalności. Piękna forma tych osłonek sprawia, że wydają się one małymi dziełami sztuki.

Lubię przedmioty, które łączą w sobie funkcjonalność oraz taki wygląd, który przyciąga wzrok. Chciałam, by moje otoczenie robiło jak najlepsze wrażenie, dlatego bardzo ważny był dla mnie odpowiedni wybór wszystkich elementów. Kiedy tylko wchodzi się do mojego salonu, w oczy rzucają się ciemne osłonki na doniczki, które pięknie komponują się z jasnym tłem oraz zielenią znajdujących się w nich roślin.