Organizacja naszego wspaniałego wesela

 

Pochodziłam z małej miejscowości. Gdy dorosłam, przeprowadziłam się do większego miasta, w którym studiowałam oraz pracowałam. Kilka lat później, poznałam swojego narzeczonego i wspólnie postanowiliśmy przenieść całe nasze dotychczasowe życie do mojego rodzinnego miasteczka. W tym czasie zdecydowaliśmy również o tym, że nasz ślub również będzie miał w moim mieście. Rozpoczęłam zatem przygotowania do najważniejszego dnia w naszym życiu.

Przygotowania oraz organizacja wymarzonego wesela

weselePrzygotowania rozpoczęłam od wizyty w moim rodzinnym miasteczku. Chciałam znaleźć przede wszystkim odpowiednie miejsce na to ważne dla nas wydarzenie. Skontaktowałam się z paroma hotelami oraz restauracjami, w których nasze wesele mogło się odbyć. Po kilku tygodniach konsultacji oraz ustaleń, w końcu znalazłam idealne miejsce. Hotel, który wybrałam, był również wyposażony we wspaniałą salę restauracyjną, w której mogłam urządzić swoje przyjęcie weselne. Restauracja posiadała dodatkową salę, w której mogły odbywać się zabawa oraz tańce weselne. Kilka dni później, podpisałam umowę z hotelem i mogłam już rozpocząć przygotowania do ślubu. Hotel zapewnił mnie, że dołoży wszelkich starań, aby nasz wymarzony dzień odbył się w zaplanowany przez nas sposób. Od tego momentu, razem z grupą moich przyjaciółek zaczęłam poszukiwania idealnej sukni ślubnej, wybierałam kwiaty oraz stroiki, z szefem kuchni ustałam menu weselne, zamówiłam orkiestrę weselną oraz fotografa i razem z pracownikami hotelu, wybierałam dekoracje na stoliki oraz ozdoby, które miały być powieszone w naszej sali weselnej. Gdy przyszedł ten dzień, byłam bardzo zdenerwowana, jednak miałam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Uroczystość w kościele przebiegła idealnie, a ja nie mogłam się doczekać, aż w końcu znajdziemy się w hotelu i będziemy mogli zacząć świętować. Wkrótce to nastąpiło i razem z moim świeżo upieczonym mężem oraz znajomymi i rodziną rozpoczęliśmy wspólne świętowanie naszego najważniejszego dnia w życiu. Podczas całego wesela nie nastąpił żaden moment, w którym czułabym się niekomfortowo. Pracownicy hotelu oraz obsługa gości w sali restauracyjnej była na bardzo wysokim poziomie. Nasi goście czuli się bardzo dobrze, a zabawa trwała do białego rana. Podczas przyjęcia nastąpiło kilka tradycyjnych momentów, takich jak wspólne śpiewanie oraz różne zabawy i obyczaje związane z oczepinami, oraz podziękowaniem dla rodziców. Jako Panna Młoda byłam bardzo zadowolona z jakości obsługi oraz pomocy, której udzielono mi podczas przygotowań do mojego ślubu. Byłam niezwykle szczęśliwa, ponieważ organizacja oraz wykonanie było na bardzo wysokim poziomie, a ja w spokoju mogłam cieszyć się tym najważniejszym dniem mojego życia.

Wspólnie z narzeczonym od kilku miesięcy planowaliśmy nasz najważniejszy dzień, w którym przy obecności rodziny oraz znajomych będziemy mogli zadeklarować nasze oddanie, oraz chęć przejścia przez życie razem. W związku z tym, po wielu analizach oraz konsultacjach, wybrałam miejsce, które stanęło na wysokości zadania i zorganizowało wspaniałe przyjęcie, podczas którego wszyscy mogliśmy się świetnie bawić i wspólnie celebrować zawarcie naszego związku małżeńskiego.