Oferowane hotele – Wisła

Wisła to dość często obierany przez Polaków kierunek, jest to atrakcyjne miejsce zarówna dla miłośników górskich wspinaczek jak i pieszych wycieczek po równinnych terenach. Kojarzone z Adamem Małyszem i słynną skocznią pod jego imieniem przyciąga rocznie tysiące turystów.

Polecany hotel – Wisła

hotele - wisłaWisła to miejscowość, w której sezon turystyczny kwitnie cały rok i zawsze jest w niej co robić, oglądać bądź zwiedzać. W ziemie, kiedy spadnie śnieg uruchamiane są liczne stoki narciarskie, na których pośmigać lubi nawet nasz obecny prezydent. Latem za to oprócz długich przechadzek po Beskidach, wspiąć się można na skocznię narciarską lub po prostu pomoczyć nogi w zimnym potoku Wisły. Całorocznie otwarty deptak w centrum miasta przyciąga zapachami wędzonych ryb, oscypków z żurawiną, zimnym piwem lub rozgrzewającym grzańcem. Jest to dobre miejsce, aby z całą rodziną udać się na długo wyczekiwany urlop. W związku z szeroko rozwiniętą turystyką, możliwości zakwaterowania również tam nie brakuje. Hotele – Wisła to szereg wielu ofert noclegów w przeróżnych przedziałach cenowych. W centrum znaleźć można wiele pensjonatów, które oferują nie tylko w pełni wyposażone pokoje, ale dodatkowo również obfite śniadania, obiady czy kolacje. Niedaleko od serca miasta dostępne są również prywatne pokoje do wynajęcia, których również tutaj pod dostatkiem oraz domy wypoczynkowe dla turystów gotowych przyjść nawet większe grupy zorganizowane. Dla bardziej wymagających stoi także bardzo postawny hotel z kompleksem basenów, spa, a także dużą restauracją i całą masą oferowanych atrakcji. Z kolei na tych najmniej wymagających czeka wyposażone w zaplecze sanitarne pole namiotowe oraz bardzo przystępny kemping. Wisła to miejsce idealne dla odpoczynku, miejscowość jak na tak dużą popularność jest stosunkowo niewielka, ale w pełni sezonu letniego, czy narciarskiego nie odczuwa się tam tłoku. Przyjazna dla dzieci, oferująca dużo atrakcji – nawet podczas niepogody. Przy odrobinie chęci i wolnego czasu, warto zobaczyć również letnią Rezydencję Prezydenta RP, który hucznie okrzyknięto Zamkiem w Wiśle oraz sąsiednie miasteczka. Pobliskie Koniaków słynie z produkcji ręcznych koronek i największego jej okazu na świecie, popularnej „koronki koniakowskiej”, która wpisała się do „Księgi Rekordów Guinnessa”.

W czasach kiedy transport nie jest żadnym problemem, zabukowanie noclegu możliwe jest dzięki kilku kliknięciom myszki komputera ciężkim grzechem jest nie wygospodarować kilku dni na odwiedzenie właśnie tego zakątku Polski.