Nowoczesna konstrukcja sceniczna

Z racji iż park był przewidziany jako miejsce do urządzania imprez masowych, potrzebna tam była dość duża scena. Mogliśmy co prawda iść w oszczędności i zamówić najtańszą konstrukcję którą moglibyśmy nawet własnoręcznie postawić, choć chcieliśmy tym razem wyposażyć się w najlepszą możliwą konstrukcję estradową, by wszelkiego rodzaju występy były nie tylko atrakcyjne dla widowni, ale również komfortowe dla artystów.

Najnowocześniejsze aluminiowe konstrukcje estradowe

zabudowy targoweNie zamawialiśmy więc sceny parkowej od żadnego z lokalnych wykonawców, a zamiast tego skorzystaliśmy z usług jednej z najbardziej rekomendowanych firm, produkujących właśnie tego rodzaju konstrukcje, zarówno aluminiowe jak i stalowe. W ofercie firmy znajdowały się najróżniejsze tymczasowe zabudowania, od blaszanych garaży i targowych wiat po duże hale i właśnie estrady tymczasowe. Scena tymczasowa, mimo nazwy, może stać w jednym miejscu całymi latami, zwłaszcza jeśli jest dostatecznie trwała i zabezpieczona przed zniszczeniem, toteż wybraliśmy konstrukcję doskonale zabezpieczoną, potraktowaną preparatami które zapobiegają oksydowaniu aluminium i rdzewieniu stali. Dzięki wytrzymałej budowie i doskonałej jakości materiałów zastosowanych do jej wykonania, może ona znosić ogromne obciążenia, i przy tym nie wykazywać ani śladu zużycia.

Zazwyczaj takie sceny są uzupełniane elementami wymaganymi do prawidłowego montażu oświetlenia czy nagłośnienia, i w naszym przypadku miało być tak samo. Główna konstrukcja miała stać w jednym miejscu i być rozbudowywana przed każdym eventem o potrzebne dodatki i wyposażenie elektryczne. Sama estrada była wybudowana przez pracowników producenta, gdyż stwierdziliśmy iż będzie to najlepszy sposób na fachowe, szybkie i bezpieczne stworzenie całej konstrukcji.

Najnowsze informacje na https://www.aluweld.pl