Niezastąpiony frez przy usuwaniu odcisków

Z wykształcenia jestem podologiemm. Na studiach poznałam wiele technik, dzięki, którym mogę teraz pomagać ludziom, którzy chorują na różnego rodzaju choroby stóp i stawu skokowo-goleniowego. Wyspecjalizowałam się w wielu dziedzinach podiatrii, dlatego mogę pomóć wielu osobom doświadczonym dokuczliwym bólem stóp lub w kościach nóg. Ostatnio miało miejsce otwarcie mojego gabinetu i w związku z tym, musiałam kupić kilka sprzętów i gadżetów do pracy.

Który frez próżniowy wybrać?

prosty frez próżniowy do odciskówDługo zastanawiałam się, który prosty frez próżniowy do odcisków wybrać. Zewsząd docierały do mnie informacje o innowacyjnych produktach, w które zaopatrywali się moi znajomi, także lekarze podolodzy. Miałam do nich zaufanie, jednak nie wiedziałam, którego głosu posłuchać. Wszystko zmieniło się, gdy trafiłam na sklep internetowy oferujący multum nowoczesnych frezów. Spędziłam na nim wiele czasu i dzięki temu zauważyłam, że założyciele sklepu mają więcej ciekawych ofert, niż tylko produkty pomocne w pracy podologa. Zauważyłam dobrej jakości frezy do hybryd, które na pewno przydadzą się każdej kosmetyczce, która chce zdejmować paznokcie hybrydowe z naturalnych paznokci pacjentek. Postawiłam na zestaw kilku frezów, jednak najbardziej spodobały mi się te próżniowe. Dzięki niemu mogę usuwać odcinki ze stóp u pacjentów, gdzie problem jest głęboko zakorzeniony. Średnica główki ma prawie dwa centymetry i dzięki niej mogę dotrzeć nawet do najgłębiej położonych warstw odcisków. Produkt nie jest wyprodukowany przed producenta krajowego, tylko frez pochodzi z niemieckiej fabryki. Jego cena jest adekwatna do jakości, dlatego nie żałuję swoich pieniędzy. Nie byłabym sobą, gdybym nie kupiła również prostego frezu z ząbkami. Mój prosty frez będzie na pewno wielokrotnie przeze mnie używany, jednak i drugi model się nie raz przyda. Prosty frez jest bardzo ostry i jego zakończenie nie jest pofałdowane, tylko idealnie wygładzone, co wcale nie oznacza, że mniej skuteczne. Dzięki próżniowemu frezowi można usuwać odciski w sposób bardzo szybki. Moi pacjenci liczą na to, że wyjdą z gabinetu z odnowionymi stopami oraz że nie ucierpią podczas zabiegu.

Zakupu poczynione przeze mnie w sklepie internetowym były bardzo korzystne. Dobrze, że udało mi się znaleźć i zamówić sprzęt, dzięki któremu będę teraz mogłam uwalniać ludzi od bolesnych odgniotków i dokuczliwych odcisków na stopach. Planuje w przyszłości powiększyć swoją kolekcję frezów i gąbek do ich czyszczenia, jednak póki co, wystarcza mi prosty i z ząbkami frez próżniowy.