Najskuteczniejszy laser diodowy Lightsheer Desire

Laseroterapia jest bardzo popularną dziedziną w kosmetologii. Umożliwia osiągnięcie spektakularnych efektów w pielęgnacji ciała i usuwaniu zbędnego owłosienia. Nowoczesne lasery umożliwiają bezbolesne wykonywanie zabiegów, dzięki którym skóra nabiera witalności, sprężystości, jest gładka i napięta. Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń stosujących najnowocześniejsze technologie stosowane w kosmetologii.

Depilacja laserowa Desire

laser lightsheer desireNajbardziej popularne są urządzenia amerykańskiej marki Lumenis, która jest pionierem w dziedzinie depilacji. Najlepszym modelem jest laser Lightsheer Desire posiadający dwie niezależne głowice oraz końcówkę chłodzącą. Umożliwia on skuteczną i trwałą depilację włosów z każdej części ciała bez skutków ubocznych. Wiązka światła wykorzystywana w laserach Lightsheer przenika zaledwie w wierzchnie warstwy skóry koncentrując swoją energię na mieszkach włosów. W wyniku energii cieplnej dochodzi do uszkodzenia macierzy i obumarcia włosa. Laser działa na włosy znajdujące się w fazie wzrostu i dlatego w celu osiągnięcia 100% skuteczności potrzeba kilku serii zabiegów. Laser Lightsheer, a zwłaszcza model Desire, to najczęściej używane urządzenia w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Jest niezwykle praktyczne i daje możliwość ustawienia parametrów w wielu konfiguracjach, dostosowując je do indywidualnych potrzeb klientów. Lasery najlepiej działają na mocne i ciemne włosy. Zabiegi warto wykonywać w rekomendowanych salonach kosmetycznych, w których wykwalifikowany personel umiejętnie dobierze parametry urządzenia. Zabieg depilacji laserowej dobrze jest poprzedzić konsultacją z kosmetologiem. Istnieją bowiem przeciwwskazania do zabiegu, a bezpośrednio po nim należy odpowiednio zadbać o skórę. Czas trwania depilacji uzależniony jest od partii ciała i najczęściej nie wymaga znieczulenia. Dla osób z bardzo wrażliwą skórą stosowane jest znieczulenie miejscowe w miejscu zastosowania wiązki światła. Lasery Lightsheer są niezwykle bezpieczne, a ich skuteczność jest niezwykle efektowna.

Poza usuwaniem zbędnego owłosienia wpływają również na naczynia krwionośne w płytkich warstwach skóry, likwidują pajączki i przebarwienia skóry. Lightsheer cieszy się uznaniem wśród kosmetologów i specjalistów zajmujących się depilacją laserową. Jest najbardziej precyzyjnym urządzeniem na rynku. Pozwala w szybki sposób pozbyć się owłosienia z dużej powierzchni ciała bez wywołania skutków ubocznych i uszkodzenia skóry. Należy do najbardziej nowoczesnych laserów na rynku polskim.