Moje wymarzone meble kuchenne

Jestem osobą, która bardzo mocno przywiązuje się do ludzi, miejsc przedmiotów. No chyba po prostu do wszystkiego się przywiązuję. Niedawno mój portfel był już tak poniszczony (nic w sumie zaskakującego, w końcu miałam go blisko dziesięć lat, więc miał prawo się rozpaść), że wypadały z niego już „drobiazgi”. Mój mąż nakłaniał mnie, bym go w końcu wymieniła, jednak na ciągle nie byłam do tego przekonana. Pewnego dnia jednak dostałam nowy od swoich dzieci i już nie miałam wymówki, musiałam go zmienić. Mam tak po prostu ze wszystkim.

Wymiana mebli kuchennych

meble kuchenne tanioNiektórzy mówią, że jestem po prostu bardzo oszczędna i szkoda mi pieniędzy, aby marnować je na kupno czegoś nowego, gdy stare w sumie nie wygląda jeszcze tak źle. Inni natomiast uważają, że boję się zmian i dlatego nie lubię być w posiadaniu nowych rzeczy. Jednak pewnego dnia zaskoczyłam całą swoją rodzinę przy niedzielnym obiedzie, ponieważ to ja zaproponowałam, że trzeba coś wymienić. Ich zszokowane miny mnie naprawdę rozbawiły, jednak od powiedziałam im co mam na myśli. Nie ma co ukrywać, że to ja najczęściej gospodarze w kuchni. Robienie kanapek dzieciom do szkoły czy mężowi do pracy, przygotowywanie obiadów czy kolacji. Dodatkowo wszelkiego rodzaju posiłki gdy zapraszamy gości są na mojej głowie, jednak nie mam z tym problemu, ponieważ kocham gotować. Kuchnia, którą mam w mieszkaniu była tu po prostu od zawsze – od zawsze czyli od kiedy kupiliśmy mieszkanie, a to naprawdę ładnych parę lat. Od razu wiedziałam, że jest ona niepraktyczna. Szafki były za wysoko powieszone i był za wąskie. Dodatkowo uchwyty były naprawdę śliskie. Jednak z biegiem lat człowiek się do tych wszystkich niedogodności przyzwyczaił. Jednak miarka się przebrała, gdy drzwiczki zaczęły po prostu odpadać – zawiasy były już tak wyrobione, że nie było sensu ich dokręcać. Musiałam znaleźć meble kuchenne tanio i poinformowała o tym rodzinę. Wiem, że dla nich nie było to aż takim problemem, bo tak jak mówiłam oni raczej rzadko kucharzyli w kuchni. Jednak przyjrzeli się lepiej meblom i poparli mnie.

Bardzo długo zajęło mi poszukiwanie mebli, ponieważ nie chciałam wydawać na nie fortuny, jednak miały być praktyczne, solidne i zachwycające wizualnie. Znalazłam w końcu design w którym chciałam mieć meble w kuchni, po krótkiej konsultacji ze specjalistami wybrałam też materiał z jakiego ma być wykonana kuchnia i tak w przeciągu miesiąca miałam już zamontowane nowe meble. Nie ukrywam, że jestem nimi zachwycona, są dokładnie takie jak sobie wymarzyłam!