Modne tankini dla każdego rodzaju sylwetki

Co jakiś czas moda plażowa ulega zmianie. Na przestrzeni ostatnich lat mogliśmy zobaczyć niemałą przemianę w tym względzie. Tak, jak niegdyś królowały stroje skąpe, tak powoli zaczęły zastępować je te bardziej zabudowane, które często nawet w zestawie miały dołączane spódniczki. Obecnie pojawiła się moda na tankini, które zyskuje coraz więcej zwolenniczek.

Uniwersalny strój plażowy

tankini strój kąpielowyPrzez wzgląd na swój charakter tankini może być odbierane, jako alternatywa dla puszystych pań, które nie chcą ubierać bikini lub zabudowanego stroju jednoczęściowego. Tymczasem, choć strój tankini rzeczywiście świetnie sprawdza się w momencie, gdy chcemy ukryć fałdki i podkreślić talię to jednak rewelacyjnie prezentuje się na każdym rozmiarze! Wszystko za sprawą budowy, jaką charakteryzuje się tankini Strój kąpielowy tego typu zawiera w sobie figi z podwyższonym stanem, które już same w sobie pięknie modelują sylwetkę zarówno u szczupłych pań, jak i tych bardziej krągłych. Figi są takimi majtkami, które wręcz podkreślają piękno krągłości dlatego wiele kobiet o większym rozmiarze chętnie wybierało wcześniej bikini zawierające właśnie figi. Tankini wyróżnia się tym, że oprócz fig w zestawie dostajemy bluzkę kąpielową, która świetnie sprawdza się zarówno w roli stroju kąpielowego przez wzgląd na materiał z jakiego jest wykonana, jak i codziennej bluzki na upalne dni.

Kolejną ciekawostką jest fakt, że bluzka wcale nie jest typową bluzką z krótkim rękawkiem. Możemy dostać tankini które wygląda jak tradycyjna bluzka na ramiączkach lub top, ale dostępne są też takie będące w zasadzie sukienką, albo falbaniastą bluzką z wycięciami. Może przypominać wciąż modne bluzki hiszpanki, czy kobiecą tunikę z wcięciem w talii. Wybór jest pod tym względem ogromny dlatego każda z pań bez problemu znajdzie coś dla siebie. Ciekawostką jest także to, że strój ten doskonale nadaje się dla kobiet w ciąży!