Kupno preparatu do dezynfekcji powierzchni

Prowadzę własny gabinet dentystyczny. Jestem zobowiązana do zachowania jak największej czystości i sterylności nie tylko sprzętów używanych do leczenia pacjentów, ale także całego gabinetu. Ostatnio nie byłam zadowolona z płynów do czyszczenia dużych powierzchni np. podłóg, parapetów czy szaf w których trzymam mniejszy sprzęt i narzędzia stomatologiczne.

Poszukiwania odpowiedniego preparatu dezynfekującego

preparaty do dezynfekcji powierzchniPostanowiłam poszukać jak najlepszego preparatu, który będzie nie tylko czyścił ale także dezynfekował te powierzchnie. Porozmawiałam na ten temat z moją koleżanką, która do niedawna miała podobny problem. Poleciła mi ona sklep, gdzie można było kupić wysokojakościowe i certyfikowane preparaty do dezynfekcji powierzchni. Ona sama zakupiła tam płyny do dezynfekcji, które świetnie się sprawdzają. Jeszcze tego samego dnia udałam się do polecanego przez nią miejsca. Bez problemu znalazłam tam odpowiednie preparaty, które jak się dosyć szybko zorientowałam, spełniły wszelkie moje oczekiwania. Udało mi się tam zakupić bardzo dobry jakościowo preparat do dezynfekcji, który okazał się bardzo wydajny. W dodatku był dostępny w naprawdę niskiej, atrakcyjnej cenie. Nie wahałam się więc długo i od razu zdecydowałam się go zakupić. Już po pierwszym użyciu przekonałam się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. Przede wszystkim preparat był bezpieczny i bezzapachowy.

Dzięki temu nie musiałam obawiać się, że w pomieszczeniu po przeprowadzeniu dezynfekcji będzie unosił się nieprzyjemny czy wręcz szkodliwy dla zdrowia zapach. Dodatkowym jego atutem było to, że bardzo szybko wysychał. Już po kilku minutach od zastosowania. Zabijał on nawet do 99% procent wszystkich bakterii i wirusów, które mogły znaleźć się na podłodze czy ścianach mojego gabinetu.