Kupno działki budowlanej w Charzynie

Mieszkaliśmy już kilka lat w bloku, jednak kiedy pojawiło się u nas drugie dziecko, pomyśleliśmy, że czas najwyższy na coś większego. Teściowie sugerowali nam, byśmy gdzieś się wybudowali, że w domku jest inaczej, nie trzeba martwić się sąsiadami. I w końcu zdecydowaliśmy się na zakup działeczki pod budowę.

Budowa domku na działce w Charzynie

działki budowlane charzynoRodzice żony mocno zaangażowali się w szukanie odpowiedniego miejsca na nasz dom. Zależało im też na tym, by znajdowało się to miejsce stosunkowo niedaleko, oczywiście by mogli nas w miarę regularnie odwiedzać bez organizowania nie wiadomo jak dalej wycieczki. Drogą eliminacji pozostało nam jedno miejsce oferujące ciekawe możliwości, czyli Charzyno. Szybko się zorientowaliśmy, że jeśli chodzi o działki budowlane Charzyno ma do zaoferowania kilka naprawdę urokliwych i interesujących pod wieloma względami, także finansowymi, miejscówek. Pozostawiłem kwestie bardziej szczegółowe teściowi, który już nie raz kupował działki i po jego dogłębnym sprawdzeniu sprawy zdecydowaliśmy się na kupno jednej z dostępnych działek budowlanych. Miała ona wystarczająco dużą powierzchnię, by pomyśleć o fajnie zorganizowanym domku jednopiętrowym, jednocześnie zostawiając sporo miejsca na ogródek i punkt do spędzania wolnego czasu zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nawet się nie spodziewaliśmy, że tak szybko uda nam się nabyć działkę.

Teraz stopniowo zaczynamy myśleć o budowie. Dużo rzeczy załatwiamy z teściem, który poleca nam konkretnych fachowców. Kończymy już planowanie całości domu, jak on ma wyglądać i niesamowicie się cieszymy, że daliśmy się w końcu namówić na kupno działki budowlanej. Sama myśl, że będziemy mieli domek sprawia, że zupełnie inaczej spogląda się na to, co dzieje się wokół nas.