Koszulki dla mamy, taty i dzici

Bardzo lubimy różne rodzinne gadżety i często kupujemy sobie takie. Na przykład kupiliśmy wszyscy takie same kurtki typu softshell dla całej rodziny. Wszystkie są w tym samym kolorze, różni je jedynie rozmiar. Wszyscy mamy takie same rowery i rolki. Kaski też udało nam się kupić takie same dla wszystkich członków rodziny. Lubimy chodzić podobnie ubrani. Zazwyczaj ubieramy się tak w weekend, kiedy wybieramy się na rodzinne wycieczki. Widać wtedy, że jesteśmy rodziną i można to zauważyć nie tylko dzięki podobieństwu rodzinnemu.

Tanie rodzinne koszulki

koszulka dla całej rodzinyTeraz właśnie szukam jakiegoś nowego gadżetu, który mogłabym dla nas zamówić. Jest lato, więc przydałoby się coś letniego. Myślałam, że może koszulka dla całej rodziny byłaby dobrym pomysłem. Postanowiłam sprawdzić opcje i okazało się, że możliwe jest zamówienie takich samych koszulek dla wszystkich członków rodziny ze spersonalizowanym nadrukiem. Dostępne są wszystkie możliwe wzory, kolory i rozmiary. Podobnie jest z krojem czcionki – można wybrać dowolny krój w dowolnym kolorze. Szczególnie spodobała mi się czcionka metaliczna. Fajna jest także czcionka świecąca w ciemności. Myślę, że zdecyduję się na jedną z nich, a może nawet na obie. Zarówno same koszulki, jak i nadruk na nich są bardzo wysokiej jakości i nie ma ryzyka, że już po pierwszym praniu będą do wyrzucenia. Ponadto firma, która wykona dla nas koszulki oferuje również możliwość przygotowania projektu nadruku. Myślę jednak, że sama się tym zajmę, trochę się na tym znam. Postanowiłam więc zamówić takie koszulki dla całej rodziny. Mam już pomysł na to, jak będą wyglądać. Wszystkie będą z krótkim rękawem i w kolorze niebieskim. na każdej z nich będzie nasze wspólne rodzinne zdjęcie w kształcie chmurki oraz nadruk „W rodzinie siła”. Na każdej koszulce na plecach będzie również wybrany przez każdego członka rodziny duży numer. Myślę, ze moja rodzina będzie bardzo zadowolona z takich koszulek i na pewno wszyscy będziemy je bardzo chętnie nosić. Właściwie nie mogę się już doczekać, kiedy będziemy mieć te koszulki.

Koszulki dla całej rodziny to świetny pomysł na podkreślenie swojej odrębności od innych ludzi. Takie spersonalizowane koszulki na pewno wszystkim członkom rodziny się spodobają. Można wybrać sobie dowolny kolor  i rozmiar koszulek. Dostępne są zarówno koszulki z długim, jak i z krótkim rękawem. Koszulki i nadruk są bardzo wysokiej jakości i na pewną będą potem służyć przez długi czas. Jest to zakup wart swojej ceny i przyda się każdej rodzinie.