Kolorowe kartki spodobały się córce

Moja córka jest bardzo zdolną dziewczynką. Dobrze się uczy i radzi sobie ze wszystkich przedmiotów. Generalnie sprawdzam jej wieczorem lekcje żeby mieć pewność, że o niczym nie zapomniała ale tak szczerze jest taka sumienna, że jestem z niej dumna., Dzisiaj zadzwoniła do mnie kiedy byłam jeszcze w pracy i powiedziała, ze potrzebuje kilka rzeczy. W szkole przygotowują kartki świąteczne na sprzedaż a jej się kończą bloki, kartki kolorowe i naklejki.

Po pracy kupiłam kolorowe kartki

papier kolorowy samoprzylepnyPowiedziałam Karolinie, ze dzisiaj szybciej kończę więc od razu [podjadę do księgarni. Pojechałam do księgarni koło miejsca zamieszkania. Bardzo często korzystamy z tego miejsca. Pani, która prowadzi księgarnie jest bardzo miła i zawsze chętnie doradza jakie produkty warto kupić. Powiedziałam, ze potrzebuję kolorowe bloki, białe kartki sztywne i zwykłe a także świąteczne naklejki. Pani od razu powiedziała, że papier kolorowy samoprzylepny warto kupić większy i mniejszy bo wtedy będę mogła zapłacić mniejszą cenę. W księgarni właścicielka zawsze organizuje jakieś promocje. Oczywiście kupiłam kilka sztuk wszystkiego bo córka zawsze chętnie coś tworzy więc wszystkie materiały jej się przydadzą. Jak byłam małą dziewczynką robiłam tak samo. Mama zawsze kupowała mi kredki, farby, plastelinę a ja tworzyłam różne dzieła sztuki. Cieszę się, że córka też lubi zabawy kreatywne. Korzystanie z takich materiałów rozwija wyobraźnię. Papier kolorowy samoprzylepny i pozostałe rzeczy, które kupiłam był idealne.

Spodobały się córce i od razu zaczęła z nich korzystać. Przygotowała kilka pięknych kartek świątecznych, które przeznaczyła na licytacje. Za uzbierane pieniążki szkoła miała zorganizować paczkę na potrzebującej rodziny w naszej gminie. Cieszyłam się, ze moja córka tak bardzo zaangażowała się w akcję charytatywną.