Klasyczna obrączka ślubna

Muszę szczerze powiedzieć, że moment, w którym mój partner mi się oświadczył, z pewnością zapamiętam na bardzo długo. Była to bowiem bardzo wyjątkowa chwila, ponieważ zrobił to przy zachodzie słońca na naszych wakacjach w Chorwacji. Aktualnie jednak planujemy nasz ślub, załatwiając wszystkie sprawy. Skupiamy się na wyborze konkretnych obrączek, tak, byśmy byli z nich zadowoleni.

Zakup klasycznych obrączek ślubnych

klasyczne ślubne obrączkiJestem typem osoby bardzo romantycznej. Mój partner podobnie. Dlatego też nie mógł on wybrać lepszego momentu na oświadczyny, jak zachód słońca podczas naszych wakacji w pięknej Chorwacji. Do tej pory pamiętam wyjątkowość tej chwili oraz moje i jego wzruszenie. Wszystko w tym momencie było perfekcyjne. Rzecz jasna z moich ust bardzo szybko padło „tak”, by nie trzymać go w niepewności. Teraz za to skupiamy się na załatwianiu spraw związanych ze ślubem. Naszym najbliższym wyzwaniem jest zakup obrączek. Interesowały nas wyłącznie klasyczne ślubne obrączki. Jesteśmy bowiem fanami minimalizmu i klasyki. Bardzo lubimy to, co już jest znane i sprawdzone. Dlatego u jubilera interesowały nas obrączki klasyczne, bez dodatkowych zdobień. Miały być proste i złote. I takie też po dłuższej chwili poszukiwania znaleźliśmy. Dobraliśmy odpowiedni dla nas rozmiar, by obrączki wygodnie leżały na dłoni i się nie zsuwały. Od jubilera wyszliśmy naprawdę bardzo szczęśliwi i spełnieni.

Od naszego ślubu minęło już trochę czasu, a ja nadal jestem pod wrażeniem tej uroczystości. Kiedy spoglądam na klasyczną obrączkę na moim palcu, jestem naprawdę bardzo szczęśliwa. Muszę przyznać, że moje wielkie marzenie się spełniło. Mam nadzieję, że nasze życie dalej będzie tak bajkowe, jak do tej pory. Bardzo bym tego chciała, ponieważ jest to wielkie szczęście.