Karykatura ze zdjęcia na prezent?

Czasami zastanawiamy się, jaki prezent wręczyć np. na rocznicę ślubu. Oczywiście często wybierane takie podarunki jak chociażby elegancka zastawa czy kieliszki. Jednak ciekawym pomysłem jest także karykatura – prezent nietypowy, który na pewno zaskoczy obdarowywanego.

Czy można wybrać na prezent śmieszną karykaturę ze zdjęcia?

śmieszna karykatura ze zdjęciaSzukając idealnego, spersonalizowanego prezentu, warto zastanowić się właśnie nad karykaturą. Dlaczego? Przede wszystkim śmieszna karykatura ze zdjęcia na pewno będzie zaskakującym i oryginalnym prezentem. Wystarczy dostarczyć rysownikowi odpowiedni obraz osoby, która ma pojawić się na karykaturze, a on odpowiednio uchwyci wszystkie jej charakterystyczne cechy. Dzięki temu powstanie wyjątkowy i zabawny portret. Na pewno taki spersonalizowany prezent zrobi wrażenie na obdarowanym. Dlaczego jeszcze warto podarować taki prezent? Nie dość, że jest on indywidualny, jedyny w swoim rodzaju, to jeszcze z całą pewnością zawiśnie np. na ścianie w domu lub gabinecie. Większość rysowników dodaje do swoich prac także tekst dedykacji, wybrany przez zamawiającego. Warto pamiętać, że na karykaturze nie musi pojawiać się jedna osoba. Na rocznicę ślubu możemy wybrać rysunek przedstawiający oboje małżonków, najlepiej w ciekawej, zabawnej, nietypowej sytuacji. Może to być zdjęcie z wesela, imprezy, urlopu. Jeśli portretowany ma jakąś pasję, także warto o niej powiedzieć rysownikowi bądź zdobyć taką fotografię. 

Jeśli szukamy wyjątkowego prezentu, który rozbawi obdarowanego a jednocześnie będzie pamiątką, którą można powiesić na ścianie – karykatura z pewnością się sprawdzi. To podarunek niebanalny, indywidualny, pokazujący, że znamy osobę obdarowywaną i ją lubimy. A dodatkowo to prezent z poczuciem humoru. Same zalety!