Jakie zalety posiadają doczepiane włosy?

Wiele kobiet nie jest zadowolonych ze stanu i wyglądu swoich włosów. Polki najczęściej mają włosy słowiańskie, które są cienkie, delikatne i łatwo tracą na objętości. Zadbana fryzura to atrybut piękna i wyznacznik atrakcyjności, więc każdy o niej marzy. Są jednak nieinwazyjne i szybkie sposoby, które poprawią nasz wygląd. 

Dlaczego doczepiane włosy to dobra inwestycja? 

włosy naturalne doczepianeDługie, gęste włosy bez dobrych genów ani wizyty u fryzjera są obecnie możliwe. Wiele kobiet martwi się, że przedłużanie włosów na własną rękę będzie trudne, jednak nic bardziej mylnego. Włosy naturalne doczepiane to szybki i łatwy sposób na samodzielne ulepszenie fryzury. Dzięki temu, że pasma składają się z naturalnych włosów, możliwe jest ich bezproblemowe farbowanie i stylizowanie. Warto jednak pamiętać, że wymagają jednocześnie regularnej pielęgnacji, a zbyt wysoka temperatura może je zniszczyć. Podczas dobierania włosów doczepianych trzeba wziąć pod uwagę strukturę naszych włosów: osoby o cienkich włosach powinny wybrać zestaw o mniejszej gramaturze. Doczepiane pasma clip in są łatwe w aplikacji, wystarczy wpiąć taśmę blisko skóry głowy i zatrzasnąć spinkę. Procedurę warto poprzedzić lekkim podtapirowaniem naszych włosów. Szersze taśmy powinno się zakładać z tyłu głowy, a węższe po bokach przy skroniach. Kolejne taśmy umieszcza się w odległości ok. 2-3 cm od siebie. Do mycia zaleca się naturalne szampony bez siarczanów, a następnie nawilżającą maskę. 

Doczepiane włosy to doskonały sposób na szybką odmianę swojego wizerunku. Doskonale sprawdzą się jako dodatek na wesele czy randkę. Ponadto można je wpiąć samodzielnie bez specjalnych narzędzi czy pomocy fryzjera. Warto sprawdzić różne metody dopinania włosów i wybrać odpowiednią do swoich potrzeb. To metoda na błyskawiczny wzrost pewności siebie.