Jakie urządzenia proponuje firma Case?

Case to światowy lider w produkcji maszyn budowlanych i rolniczych. Posiada znakomitą sieć dystrybucyjną w Europie i na świecie, dzięki czemu dostępność części zamiennych i usług serwisowych jest łatwo osiągalna i wykonywana natychmiastowo w autoryzowanych punktach. Zapewnia swoim kontrahentom kompleksową obsługę nawet w punkcie wskazanym przez klienta.

Czym charakteryzuje się miniładowarka Case?

miniładowarki CASEFirma Case, podpierając się wieloletnim doświadczeniem, proponuje urządzenia wysokiej klasy, jednocześnie dbając o komfort operatora. Miniładowarki Case pomimo niedużych rozmiarów cechuje wysoka wydajność i znaczna stabilność nawet w najbardziej trudnych warunkach. Znakomicie sprawdzają się w miejscach niedostępnych dla większych urządzeń, nie tracąc tym samym na parametrach. Korzystając z doświadczeń w bardziej zaawansowanym sprzęcie, silnik miniładowarki Case jest wyjątkowo wyśrubowany technologicznie, by pomimo niezbyt dużych kształtów zapewnić efektywność i niezawodność. Układ hydrauliczny to zminimalizowany system występujący w większych konstrukcjach, natomiast kabina pomimo swej wielkości jest bardzo dobrze dostosowana do potrzeb operatora. Znaczne wyciszenie i komfort miejsca pracy pozwala maksymalnie wykorzystać dzienny limit funkcjonowania ładowarki. Miniładowarkę Case można bardzo łatwo przetransportować w miejsca, w których jest niezbędna. Jej gabaryty pozwalają załadować ją do busa i dostarczać do każdej lokalizacji.

Występuje w wersji kołowej i gąsienicowej. Sprzęt firm Case cechuje się wysoką wydajnością i efektywnością, a także dużą oszczędnością paliwa, tym samym jest przyjazny dla środowiska. Dużą zaletą jest wyjątkowa wytrzymałość i moc tak zminimalizowanego sprzętu, który znakomicie sobie radzi nawet w najtrudniejszych warunkach.