Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseo/domains/monkeyweb.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Jak wygląda przedłużanie włosów metoda kanapkową? - monkeyweb.pl

Jak wygląda przedłużanie włosów metoda kanapkową?

Która z kobiet nie marzy o pięknych gęstych i długich włosach? Niestety naturalne kosmyki często szybko się wykruszają i niszczą pod wpływem wysokich temperatur czy rozjaśniania. Wtedy włosy nie wyglądają zbyt dobrze i konieczne jest ich skrócenie, aby dobrze wyglądały. Na szczęście wcale nie trzeba czekać wielu lat, aby w końcu uzyskać upragniony efekt.

Jaką metodę przedłużania włosów wybrać?

metoda kanapkowa przedłużania włosówNa rynku działa bowiem wiele gabinetów fryzjerskich, w których wykonywana jest profesjonalna usługa przedłużania włosów. Najważniejsze, aby wybrać doświadczonego i polecanego przez innych fryzjera. Warto też postawić na naturalne doczepy, które będą pięknie wyglądać i można je stylizować tak samo jak naturalne włosy. Najczęściej wybierana jest metoda kanapkowa przedłużania włosów, ponieważ jest prosta i szybka w wykonaniu. Co prawda metoda tape on jest trochę kosztowna, ale uzyskany efekt w pełni zadowalający. Doczepy umieszcza się tuż przy linii włosów łącząc je z naturalnymi kosmykami za pomocą specjalnych taśm. Ten element jest prawie niewidoczny i gwarantuje lekkość doczepianych włosów (przy innych metodach klientki skarżą się na ciężkie i niewygodne fryzury). Wystarczy zajrzeć do internetu, aby zobaczyć wiele pięknych i spektakularnych przemian klientek będących po usłudze przedłużania włosów. 

Tak jak zostało już wspomniane najważniejszy jest wybór profesjonalnego zakładu. Lepiej więcej zapłacić i uzyskać odpowiedni efekt, niż oszczędzić i za chwilę zwracać się o pomoc do profesjonalistów, którzy będą musieli odczepić źle przedłużone włosy, które mogą niestety zaszkodzić także naszym naturalnym kosmykom. Kolejna kwestia to postawienie na naturalne doczepy – mowa oczywiście o słowiańskich kosmykach, o które dbamy tak jak o nasze własne włosy.