Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseo/domains/monkeyweb.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Gęste żele do prania - monkeyweb.pl

Gęste żele do prania

Jeżeli ktoś pierze ubrania kilka razy w miesiącu, to przeważnie nie przywiązuje tak wielkiej wagi do wyboru detergentu piorącego, bo jest w stanie za niego zapłacić nawet najwyższa cenę. Jednak kiedy zużywa się go w dużych ilościach, to warto wybrać dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie.

Czy żel dokładnie usuwa zabrudzenia z odzieży?

żele do prania z niemiecKiedyś nie było w sklepach z chemią tak dużego wyboru środków piorących i każdy musiał sobie radzić szarym mydłem lub domowymi metodami. Dziś na szczęście wszystko możemy kupić i bez wysiłku pozbyć się nawet najbardziej uporczywych plam. Do wyboru mamy proszki, płyny i żele do prania z Niemiec lub powszechnie dostępne detergenty na polskim rynku. Większość osób kupuje środki chemiczne do prania w okolicznych sklepach i drogeriach, bo są łatwo dostępne, ale już około czterdzieści procent z nich nie do końca jest zadowolona z rezultatu jaki dają. Głównie wynika to z małej skuteczności i przede wszystkim nie radzeniu sobie z trudnymi planami. To spory problem, ponieważ odzież trzeba namaczać, wybielać lub kilkukrotnie prać, a to nieekonomiczne. Rozwiązaniem tego problemu może być niemiecki żel do prania, który ma gęstą i skoncentrowana konsystencję, co bezpośrednio się przekłada na jakość detergentu. Nawet ciężkie zabrudzenia znikają już po pierwszym praniu i to bez konieczności namaczania. Wynika to przede wszystkim ze składu żelu, który zawiera bardzo dużo aktywnych substancji wybielająco – piorących. Ponadto żel lepiej i szybciej się rozpuszcza.

Kiedyś głównie były stosowane proszki do prania, ale od kiedy pojawiły się na rynku żele, to wiele osób zamieniło swoje dotychczasowe detergenty właśnie na nie. Są łatwiejsze w stosowaniu, nie pozostawiają śladów na ubraniach i przyjemnie pachną przez wiele tygodni.