Gdzie w Krakowie znajdę dobrą restaurację?

Kilka tygodni temu urodziło mi się dziecko. Razem z mężem zdecydowaliśmy się je ochrzcić. Po dłuższym zastanowieniu doszliśmy do wniosku, że po uroczystości w kościele, zrobimy dla rodziny i najbliższych małe przyjęcie w restauracji. Część naszej rodziny przyjeżdżała specjalnie na chrzest wiele kilometrów, dlatego nie chcieliśmy, żeby po godzinie wracali z powrotem do domu, nawet bez obiadu.

Poszukiwania restauracji dobrej na chrzciny

dobra restauracja na chrzciny w krakowieZastanawialiśmy się, gdzie urządzić przyjęcie. Zależało nam na tym, aby było to miejsce eleganckie, ale zarazem zapewniające cichą i kameralną atmosferę. Moja przyjaciółka poleciła nam bardzo dobry lokal. Według niej była to bardzo dobra restauracja na chrzciny w Krakowie. Ona sama urządzała tam chrzciny swojej córeczki i była bardzo zadowolona. To bardzo elegancka restauracja w której można urządzić przyjęcie okolicznościowe już dla kilkunastu osób. Cena „od talerzyka” jest niezwykle przystępna, a menu obszerne. Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Przemiła obsługa kelnerska gwarantuje świetną atmosferę i dbałość o każdego gościa. Zdecydowałam się udać do tej restauracji i zapytać, czy w wybranym przez nas dniu, posiadają wolny termin na takie przyjęcie. Jak się okazało, nie było z tym problemu. Bez problemu mogłam wynająć salę na ten dzień. Od razu zdecydowałam się również wpłacić zaliczkę.

Pozostałą kwotę miałam zapłacić w dniu przyjęcia, co było dla mnie bardzo wygodnym rozwiązaniem. Restauracja ta znajdowała się blisko centrum Krakowa, niedaleko kościoła w którym miał odbyć się chrzest, co również było dla mnie ważne. Przede wszystkim dlatego, że goście nie musieli daleko jeździć. Byłam bardzo zadowolona z obsługi oraz wyżywienia, które dostaliśmy w tej restauracji podczas przyjęcia z okazji chrztu.