Ekogroszek zamawiam na palecie przez internet

W trakcie budowy domu zastanawiałem się długo nad wyborem opału. Jest dzisiaj kilka rozwiązań, które warto przeanalizować. Ja zdecydowałem, że zamontujemy piec na ekogroszek, ponieważ przekonała mnie do tego wysoka kaloryczność i niskie koszty tego rodzaju opału. To był dobry wybór, a ekogroszek jest jednym z najbardziej ekologicznych paliw do pieca centralnego.

Paletę ekogroszku zamawiam w internetowym składzie opału

ekogroszki gdzie kupićPowiem szczerze, że nawet nie wiedziałem, że węgiel typu ekogroszek można tak łatwo kupić. Zawsze wydawało mi się, że opał trzeba zamawiać w najbliższym składzie, żeby mogli go w miarę sprawnie przywieźć. Długo zastanawiałem się czy ktoś inny nie sprzedaje taniej ekogroszki gdzie kupić ten opał dowiedziałem się dopiero po czasie od swojego znajomego. Okazało się, że mogę sobie zamówić taki węgiel w internetowym składzie opału. Znajomy polecił mi skład, który ma bardzo dobre ceny. Ekogroszek przywożą mi na palecie – oczywiście zapakowany jest w worki. Płacę niecałe tysiąc złotych i mam dostarczony opał w czystej i estetycznej formie. Przenoszenie worków do kotłowni jest dla mnie o wiele łatwiejsze niż przenoszenie luzem dostarczonego węgla w wiaderkach. Wygoda takiego rozwiązania jest ogromna. Już nie muszę jeździć za opałem po hurtowniach w moim mieście. Wystarczy, że włączę komputer i zaloguje się na stronie składu, w którym zamawiam opał z dostawą do domu.

Dostawę workowanego ekogroszku dostaję w dwa dni po jego zamówieniu. Opał przywożą w workach poukładanych na palecie. Przy każdej kolejnej dostawie oddaję paletę z poprzedniej. Za ekogroszek płacę bardzo dobrą cenę, a worki bardzo szybko mogę poukładać jeden na drugim w kotłowni. Zajmują mi o wiele mniej miejsca niż węgiel wysypany luzem. A w kotłowni mam teraz dużo czyściej.