Doczepianie naturalnych włosów rosyjskich

Doczepiania włosów do bardzo popularny zabieg nie tylko wśród celebrytek. Decydują się na  niego kobiety, które nie mogą samodzielnie zapuścić włosów, mają problem z cienkimi i delikatnymi włosami. Zapuszczenie włosów to dość długi proces, zajmuje nawet kilka, efekt nie zawsze jest zadowalający. W takim przypadku możemy wykorzystać doczepiane włosy. Po kilku godzinach możemy  cieszyć się pięknymi, długimi włosami.

Sposoby doczepiania włosów rosyjskich 

miękkie włosy rosyjskieW ofercie włosów doczepianych można znaleźć włosy naturalny lub syntetyczne. Podobną strukturę do włosów Polek mają miękkie włosy rosyjskie, dostępne w różnych kolorach. Tego typu włosy można poddać zabiegom prostowania lub lokowania. Zabieg doczepiania włosów przeprowadza się w salonach fryzjerskich, ale można również samemu w domu. Wszystko zależy od metody, czy nie jest ona zbyt skomplikowana. Najtańszą i najszybszą metodą przedłużenia włosów jest przypięcie pasma włosów za pomocą klipsów. Taką metodę można wykorzystać do stworzenia fryzury na specjalne okazje. Możemy szybko zmienić swój wygląd, bez wizyty u fryzjera. Najbezpieczniejszą metodą na przedłużenie włosów jest metoda doczepienia włosów na zimno. W tym celu można wykorzystać specjalne treski, czyli taśmy, klej na zimno. Do zdjęcia przedłużonych włosów na zimną wystarczy spirytus i olej rycynowy. Kolejnym sposobem na doczepienie włosów jest metoda keratynowa. Do przedłużenia włosów wykorzystuje się specjalną zgrzewarkę lub pistolet na wkłady keratynowe. Jednak tego typu metoda nie jest zalecana u posiadaczek  cienkie i łamliwych włosy. Efekty takiego przedłużenia utrzymują się 3-4 miesiące, jeśli dbamy o odpowiednią pielęgnację włosów. Najlepiej 2-3 razy w tygodniu myć włosy letnią wodą. Po umyciu włosy należy suszyć ręcznikiem papierowym. Tradycyjny ręcznik szarpie i osłabia włosy. Najlepiej do pielęgnacji włosów używać szampony i odżywki, które są dedykowane włosom farbowanym. Należy omijać produkty, które zawierają w składzie alkohol, ponieważ wysusza on włosy. Wskazane są kosmetyki, które silnie nawilżają włosy. Po umyciu na końcówki warto nakładać olejki.

Włosy należy chronić przed wysoką temperaturą. Jeśli chcemy odczepić pasemka przedłużonych włosów za pomocą keratyny, musimy zaopatrzyć się w odpowiedni środek. Ma on zadanie rozcieńczyć keratynę. Dodatkowo potrzebny będzie olej do suchych włosów. Tłuszcz może łatwiej rozcieńczyć keratynę. Do zdejmowania pasemek potrzebne są  specjalne szczypce. Najlepiej w celu zdjęcia doczepianych pasm włosów udać się do fryzjera.