Dobre oczyszczanie organizmu

 

Przez mój zabiegany styl życia, ciągłą pracę, nieregularne jedzenie i brak snu po pewnym czasie mój organizm zaczął wysyłać mi sygnały ostrzegawcze. Musiałam coś z tym zrobić i przestać to bagatelizować, musiałam oczyścić organizm z toksyn, zacząć lepiej żyć i pomyśleć o sobie i swoim zdrowiu.

Dieta na pozbycie się toksyn z organizmu

naturalne oczyszczanie organizmu z toksynCzułam, że muszę w tym celu przeszukać internet w poszukiwaniu sposobu na naturalne oczyszczanie organizmu z toksyn. Weszłam na stronę internetową i wyskoczyły mi propozycję diet, które stosuję się przez krótki czasu i podobno działają w stu procentach. Pierwszą dieta polegała na jedzeniu przez dwa do trzech dni tylko jabłek i picia zielonej herbaty bądź soków również że świeżych jabłek. Niestety stwierdziłam, że to nie jest dla mnie, ponieważ po pierwsze nie lubię jabłek, a po drugie bałam się, że będę chodzić głodna i będzie mi nie dobrze. Druga dieta którą znalazłam byłą dość interesująca, w tej diecie trzeba było jeść same zielone warzywa. Najwięcej było zielonej papryki, szparagów, ogórków, cukinii i kabaczków brzmiało nieźle, bo można było do tego dodać chude mięso. Tę dietę trzeba było stosować przez dwa tygodnie, żeby poczuć jakiekolwiek efekty. Najbardziej jednak zainteresowała mnie trzecia dieta, ponieważ była bogata w różnego rodzaju warzywa i owoce do tego można było dodać chude mięso i trzeba było pić dużo wody. Dieta była rozpisana na cztery tygodnie i zapewniała stu procentowe oczyszczenie z toksyn i to całkiem naturalnym sposobem. Chciałam kupić tę dietę, bo nie było innego sposobu zęby dostać pełne przepisy, ale wpadłam na jeszcze lepszy pomysł. Wsiadłam w auto i pojechałam do księgarni, żeby kupić całą książkę z różnymi przepisami. W domu zaczęły się eksperymenty kulinarne w kuchni. Powiem szczerzę, że potrawy były smaczne i postanowiłam, że po zakończonej trzydziestodniowej diecie będę się starała jeść zdrowiej. Poleciłam tę dietę koleżanką z pracy, ponieważ też zaczęły narzekać na samopoczucie. Po miesiącu poczuły dużą różnicę, mówiły, że musiały mieć dużo toksyn w organizmie.

Dokładnie takim sposobem nie dość, że pozbyłam się toksyn i oczyściłam swój organizm to i zrozumiałam, że warto się zdrowo odżywiać, przez zdrowe odżywianie człowiek czuję się lepiej sam że sobą. Bardzo dobrym pomysłem jest dbanie o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Można mieć pieniądze, karierę i wielkie bogactwo, ale zdrowie ma się jedno i za żadne pieniądze nie da się kupić tego czym obdarowała nas natura. Zdrowie ma się jedno.