Dmuchany tor z przeszkodami

Zapewnienie atrakcji wszystkim uczestnikom eventu jest dość trudne. Trzeba naprawdę dobrze przemyśleć to jakie atrakcje zaplanujemy, aby zadowolić nie tylko dorosłych, nastolatków, ale także najmłodszych uczestników imprezy. Jeśli chcemy aby nasz event okazał się sukcesem zarówno pod względem organizacyjnym, jak i finansowym, to musimy być otwarci na każda grupę wiekową. Czasami warto skorzystać z utartych schematów, które się świetnie sprawdzały w przeszłości, zwłaszcza w przypadku organizacji atrakcji dla dzieci.

Tor z przeszkodami dla najmłodszych

tory przeszkód na eventyAtrakcją która zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem w śród dzieci, na różnych festynach, piknikach rodzinnych i tego typu eventach, są tak zwane dmuchańce. Dmuchane zamki, trampoliny, zjeżdżalnie i tym podobne rzeczy. Od niedawna w ofercie znajdują się także dmuchane tory przeszkód, które zapewniają mnóstwo wrażeń najmłodszym. Tory przeszkód na eventy cieszą się stale rosnącą popularnością. Dużą ich zaletą jest to, że są tak skonstruowane, aby mogły z nich korzystać wszystkie dzieci. Poziom trudności przejścia jest w pewnym sensie uśredniony. Tor w całości wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo osób korzystających z toru. Urządzenie posiada wszystkie niezbędne atesty, które potwierdzają to, że można z niego korzystać bez obaw o swoje zdrowie. Wnętrze toru wypełnione jest powietrzem, więc sam tor jest dość miękki, dzięki temu doskonale amortyzuje każdy upadek. Na rynku dostępne są tory o różnej wielkości, dzięki temu możemy dopasować go do posiadanego miejsca. Z takiego dmuchańca może korzystać jednocześnie kilkoro dzieci, więc czas oczekiwania na swoją kolej nie jest długi, dzięki temu dzieci chętnie korzystają z tych atrakcji. Obsługą takiego toru zajmuje się wykfalifikowana obsługa, oddelegowana z firmy, która zajmuje się wynajmem takich urządzeń, wiec możemy być spokojni o bezpieczeństwo najmłodszych gości naszego eventu.

Koszt wynajmu uzależniony jest od wielu czynników. Między innym od tego na jak długi czas chcemy wynająć. Wynajmując na kilka dni cena w przeliczeniu za każdy dzień jest mniejsza, niż w przypadku gdy wynajmujemy tylko na jeden dzień. Taki średni koszt wynajmu toru to kwota w granicach ośmiuset złotych za dobę. Nie jest to duży wydatek, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że taka atrakcja przyciąga dużo rodzin z dziećmi, więc bardzo szybko nam się zwróci koszt jej wynajmu.