Długi płaszcz wykonany z wełny alpaki

 

Chłodniejsze dni sprawiły, że zaczęłam się rozglądać za jakimś ciepłym okryciem wierzchnim. Zastanawiałam się nad tym, jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Zależało mi na tym, by okrycie było dosyć długie – takie najlepiej sprawdza się na chłodne, wietrzne dni. Uznałam więc, że dobrym pomysłem będzie jakiś ciekawy płaszcz.

Płaszcz z alpaki o ciekawym fasonie

długi płaszcz z alpakiWybierając ubrania staram się zwracać uwagę na wykorzystane materiały. Cenię sobie wysoką jakość, która idzie w parze z estetyką oraz trwałością. Dzięki temu mogę być pewna, że takie ubrania długo mi posłużą, nawet jeżeli będę je często nosić. Moją uwagę przyciągnął długi płaszcz z alpaki. Od razu wiedziałam, że takie rozwiązanie jest dobrym pomysłem. Wełna alpaki jest bardzo przyjemna w dotyku i miękka. Jest również lekka, dzięki czemu nawet długi model nie jest ciężki, co znacznie poprawia wygodę noszenia. Duże znaczenie ma dla mnie spójność stylizacji, dlatego musiałam dobrze przemyśleć wybór koloru mojego nowego płaszcza. Na co dzień staram się w jakiś sposób urozmaicać swój strój, na przykład wybierając żywe, ciekawe kolory. W przypadku okrycia wierzchniego warto jednak postawić na coś bardziej uniwersalnego, by pasowało ono do codziennych stylizacji. Wahałam się więc pomiędzy czernią, szarością, brązem albo odcieniem niebieskiego. Udało mi się znaleźć wiele modeli, które mi się podobały.

Płaszcz należy do takich okryć wierzchnich, które od razu kojarzą się z elegancją. Może on być jednak również wygodny i praktyczny. Wybrałam dla siebie model wykonany z wełny alpaki, ponieważ jest ciepły i jednocześnie lekki. Ma kilka kieszeni, co również jest dla mnie bardzo ważne. Piękny kolor sprawia, że taki płaszcz stanowi doskonałe dopełnienie stroju na chłodniejszy dzień.

Więcej informacji na stronie: https://butikczarnaperla.pl