Czym jest zdrowy catering?

Dietetycy od lat przestrzegają przed nadmiernym spożywaniem produktów przetworzonych, soli i cukru, gdyż mogą nam zaszkodzić. W codziennej diecie trzeba je zastępować naturalnymi produktami, które są bogate w cenne składniki.

Jakie dania są w zdrowym cateringu?

warszawa zdrowy cateringJeżeli w naszej diecie sporo miejsca zajmują gotowe dania, które kupujemy po drodze w sklepie spożywczym i które wystarczy podgrzać w mikrofalówce, to z pewnością powinniśmy pomyśleć o jej zmianie. Takie jedzenie jest najmniej wartościowe, a na dodatek w nim jest sporo konserwantów i sztucznych dodatków. Jeżeli mieszkamy w mieście Warszawa zdrowy catering mamy na wysięgnięcie ręki. W stolicy działa przynajmniej kilkadziesiąt firm cateringowych, które obsługują klientów biznesowych i indywidualnych. Firmy zamawiają specjalne przekąski na imprezy dla pracowników, natomiast indywidualni klienci korzystają z nich na specjalne okazje takie jak urodziny, komunia czy wesele albo w celu realizacji indywidualnego planu żywieniowego. Zdrowy catering, to przede wszystkim dania lekkostrawne, z dużą zawartością warzyw, chudego mięsa, kasz czy ryb. Nie uświadczymy w nim tłustych, smażonych potraw, które mają niewiele wspólnego ze zdrowiem. Tego typu dania cateringowe są pakowane w praktyczne pojemniki i dostarczane do domów i miejsc pracy klientów. Dzięki temu nie tracą oni czasu na konieczny ich odbiór z wyznaczonego miejsca. W ramach zdrowego cateringu, klienci mogą wybrać jedną spośród kilku dostępnych diet i ustalić jej kaloryczność.

Zdrowe odżywianie może być smacznie, aromatyczne i bogate w witaminy i minerały, dlatego też tak wiele osób już zdecydowało się na taki catering. Dania komponują doświadczeni dietetycy, zatem możemy mieć pewność, że nasz dieta będzie odpowiednia.