Czy warto robić sufit podświetlany?

 

Moi znajomi kupili mieszkanie w ciekawym bloku. Jest on dość nowoczesną budowlą, która stoi w centrum miasta. Co prawda udało im się kupić je w okazyjnej cenie, ale generalnie cena za metr kwadratowy mieszkania wcale nie była mała.

Wykonanie sufitu podświetlanego

sufit podświetlanyNiemniej jednak samo mieszkanie było w stanie deweloperskim, co oznaczało, że musieli je wyremontować i wyposażyć. Jako, że fachowo zajmuję się aranżacją wnętrz poproszono mnie o przyjacielską radę. Zasugerowałam, aby zastanowili się nad wykonaniem sufitu podświetlanego. Sufit podświetlany idealnie komponuje się w mieszkaniach, które charakteryzują się nowoczesnym designem oraz dużą powierzchnią. Jako, że salon był sporej powierzchni sufit podświetlany z oświetleniem LED wyglądałby rewelacyjnie. Dzięki temu pomieszczenie nabrałoby głębi i stało się bardziej unikalne a zarazem nowoczesne. Coraz bardziej popularnym staje się montaż dodatkowej wyspy na suficie, która jest podwieszana i wykończona oświetleniem. Kolor światła może być różnorodny w zależności od tego jaki zostanie zamontowany. Niemniej jednak często gęsto montowane są oświetlenia wielobarwne, których kolor zmienia się pilotem. Aranżacja ta jest całkowicie bezpieczna pod warunkiem, że zostanie wykonana przez fachowca, który zna się na jej montażu. Konstrukcja z oświetleniem na suficie wygląda nie tylko nowocześnie, ale jednocześnie efektownie rozświetla pomieszczenie, które w ten sposób tworzy ciekawą dekorację. Dlatego właśnie pomyślałam o tym rozwiązaniu w tym unikalnym mieszkaniu.

Sama aranżacja, która powstała zaskoczyła wszystkich. Duża w tym zasługa fachowców, którzy bardzo rzetelnie podeszli do tego tematu a zlecone im zadanie wykonali rewelacyjnie. Natomiast znajomi byli wdzięczni mi za to, że zaproponowałam im takie rozwiązanie.