Bycie konferansjerem w Warszawie

Z pewnością mogę powiedzieć, że przebojowość to moje drugie imię. Jestem osobą odważną, łaknącą nowych wyzwań. Już jako dziecko próbowałem swoich sił w niemal każdym szkolnym przedstawieniu, ciesząc się występami przed publicznością. Im była ona większa, tym większa była moja radość. Dlatego też postanowiłem wykorzystać swoje zdolności w pracy zawodowej. 

Zostanie konferansjerem było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu

konferansjer warszawaAby ludzie się o mnie dowiedzieli wystawiłem stosowne ogłoszenie na znanym portalu aukcyjnym zatytułowane: konferansjer warszawa. Musiałem dać się przecież poznać potencjalnym pracodawcom. W ogłoszeniu zamieściłem swoje zdjęcie oraz doświadczenie, dając także linki do wideo z moim udziałem. Nie musiałem długo czekać na odzew od zainteresowanych moją ofertą pracodawców. W moim rodzinnym mieście organizuje się bowiem wiele targów i koncertów, które przecież ktoś musi prowadzić. A ja uznawałem się za osobę kompetentną w tej materii. Wraz z kolejnymi eventami zyskiwałem doświadczenie, którym mogłem pochwalić się w portfolio. Z czasem zacząłem dostawać propozycję prowadzenia coraz więcej ważnych rangą wydarzeń. Przed warszawską publicznością czułem się jak ryba w wodzie toteż odczuwałem coraz większą przyjemność z konferansjerki. Zacząłem być coraz śmielszy przed publicznością, opowiadać coraz zabawniejsze anegdoty. No i przede wszystkim… zacząłem być coraz bardziej rozpoznawalny w środowisku. 

Bycie konferansjerem jest dla mnie wymarzonym zawodem, toteż bardzo się cieszę, że rozwijam się w nim tak dynamicznie. Krok po kroku buduję swoim nazwiskiem markę w warszawskim jak i krajowym środowisku. Ciągle biorę udział w różnych kursach. Wiążę z tym zawodem duże nadzieje, bowiem wiem, że jest to coś co uwielbiam.