Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseo/domains/monkeyweb.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Atrakcyjny przelot balonem - monkeyweb.pl

Atrakcyjny przelot balonem

Kiedy mój związek zaczął robić się poważny, nie wahałem się długo przed decyzją o oświadczeniu się swojej partnerce. Długo jednak zastanawiałem się, w jakich okolicznościach chciałbym to zrobić. Chciałem bowiem, byśmy zapamiętali tę chwilę do końca życia. Dlatego też kiedy dostrzegłem w Internecie ogłoszenie o możliwości przelotu balonem nad Mazurami, poczułem, że to doskonała opcja!

Oświadczyny podczas lotu balonem

lot balonem na mazurachNie jestem zbytnio spontanicznym człowiekiem, dlatego też chciałem, by moment oświadczyn był wyjątkowy zarówno dla mnie, jak i dla mojej dziewczyny. Byłem pewien uczuć do niej i czułem, że ja jestem dla niej również bardzo ważny. Dlatego też oświadczyny były dla mnie czymś oczywistym. Pozostawała jednak jeszcze kwestia: w jaki sposób to zrobić. Przeglądałem Internet w poszukiwaniu inspiracji i kiedy dostrzegłem lot balonem na Mazurach, poczułem, że byłaby to doskonała opcja do oświadczyn! Szybko od pomysłu przeszedłem do jego realizacji, załatwiając wszelkie potrzebne formalności. Oczywiście, utrzymywałem całość w tajemnicy przed swoją ukochaną, aby ją zaskoczyć. Chciałem sprawić jej tym wydarzeniem bardzo miłą niespodziankę. Byłem bardzo podekscytowany i nie mogłem się wręcz doczekać, kiedy nastąpi ten piękny dzień. Chciałem bowiem, by moja ukochana jak najszybciej stała się moją narzeczoną. Było to dla mnie bardzo ważne.

Teraz kiedy jesteśmy już po locie balonem i oświadczynach, muszę przyznać, że było to niezwykłe doświadczenie. Nie tylko dlatego, że usłyszałem „tak”. Sam lot balonem to niezwykłe uczucie, tym bardziej, jeśli spogląda się z góry na piękno mazurskich jezior i lasów. Jestem szczerze zakochany w tym regionie Polski i możliwość spoglądania na niego z tak pięknej perspektywy, jest czymś absolutnie unikalnym.