Apartamenty w Kudowie Zdrój

Ostatnimi czasy moi rodzice szukali miejsca na wyjazd na wakacje, na urlop. Nie wiedzieli jednak gdzie pojechać. Wybrali apartamenty w Kudowej.

Jakie apartamenty w Kudowej?

hotel-goryPoczątkowo planowali wypoczynek w okolicach Zakopanem jednak chcąc znaleźć jakiegoś noclegu okazało się to niemożliwe, ponieważ 3 miesiące przed terminem wszystko było już zajęte. Jakby nie patrzeć było to dość do przewidzenia, ponieważ noclegi w Zakopanem są niedostępne ok 5 miesięcy przed terminem. Każdy chce znaleźć noclegi w jak najlepszym hotelu lub hostelu. I mimo że jest tego dużo – miejsc do przenocowania to wszystko było zajęte. Zaczęli więc szukać coś nowego, jakieś innego miejsca i wpadli na pomysł, żeby wybrać się do miasta Kudowa Zdrój. Pokoje w Kudowej Zdrój były dostępne. Niemal w każdy miejscu gdzie dzwonili były pokoje – widać, że jest to miasto, które jest dużo mniej oblegane niż Zakopane i okolice. Co więcej jest tam dużo taniej jeśli chodzi o sklepy czy restauracje. Interesowały ich też apartamenty w Kudowa, ale jednak tutaj ceny były wygórowane – ponieważ poziom był niższy od tego w Zakopanem, ale ceny już nie były tak dużo niższe – chociaż nie wiem czemu. Ja w tym czasie zajmowałem się domem a rodzice sobie wyjechali na wakacje w Kudowej. Dzwonili rzadko, ponieważ zasięg nie był najlepszy. Ale jak już dzwonili nie mogli się nachwalić jak tu ładnie, jak tu uroczo itp. Jednak te 10dni które mieli tam spędzić bardzo szybko im minęły bo jak wiadomo wszystko co dobre szybko się kończy. Jednak jak już wrócili to nie mogli się naopowiadać. Stamtąd wcale niedaleko było do Czeskiej Pragi więc się tam wybrali. Tam spędzili dwa dni a później odpoczywali w Kudowej Zdrój. Byli tak zachwyceni, że długo nie mogli nachwalić się miejsca, a że zaznajomili się z właścicielami tego hostelu mają już zagwarantowane miejsca za rok po promocyjnej cenie. Dawno nie widziałem ich w takim humorze jak mieli zaraz po powrocie – wypoczęci, zadowoleni jak młodzi.W sumie na tym to miało polegać – mieli pojechać, wypocząć, bo w końcu na to zasłużyli, a nie tylko praca dom dom prace.

Każdy w końcu powinien wyjechać na urlop czy to w góry czy nad morze albo na mazury – tam gdzie kto lubi – jest to już prywatna opinia tak samo jak jeden woli brunetki drugi blondynki tak tutaj jeden woli góry drugi morze. Jednak apartamenty w Kudowej to jest coś.